İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

domain ve hosting firmalari icin domain... [hostingturka.com] [domainturka.com]

turkgezgin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
* Domain Adı : hostingturka .COM & domainturka .COM
* Bitiş Tarihi : 10 Ağustos 2008
* Registar : onlinenic
* Transfer Ücreti : Eskiden onlinenic hesaplarına bedava idi ama artık sanırım 1 yıl uzatarak transfer ediliyor, bunun dışında herhangi başka bir yere transfer edebiliriz...
* Minimum Fiyat: 100 YTL / $100 (paypal ödemeleri için)
* Başlangıç fiyat: 100 YTL / $100 (paypal ödemeleri için)
* Minumum artış: 5 YTL / $5
* Bitiş Tarihi : 8 Haziran 2008 Pazar Forum saati ile Saat 23.59
* Özel Notlar : Arkadaşlar başlangıç fiyatı 100 YTL yi "reg fee" olarak düşünebilirsiniz (5 senedir uzatıldı 100 YTL civarında ödendi 2 domain içinde)... Domainler 5 er senelik ve domain ve hosting sitesi yapılmak için alınmışlardı fakat henüz bu amaçla hiç kullanılmadılar. Dolayısıyla herhangi bir arama motoru vs. den banlanmaları yoktur. Eğer domain ve hosting işine girmeyi düşünüyorsanız yada var olan firmanizin ismini degistirmeyi dusunuyorsanuz; içinde domain, hosting geçen domain arıyorsanız bu domainler mutlaka işinize yarayacaktır. Arama motoru optimizasyonu iyi yapilirsa icinde turk kelimeside gectigi icin `turk hosting` vb. aramalarda one cikmaniz kuvvetle muhtemeldir.

Satis nedenim gayet basit, yillardir domain&hosting isine girecegimi dusunuyordum ama vazgectim, bunun icinde degerlendirmeyi mantikli buldum...

Ikisine 20 YTL, 30 YTL veririm gibi mesaj atacak arkadaslar lutfen forumu kirletmesinler, gayet acik yazili baslangic fiyati vs... Bu fiyat etmez vs. seklindeki dusuncelerede saygı duyuyorum ama benim dusuncem budur, begenir yada beğenmezsiniz, siz bilirsiniz...

Takas düşünmüyorum ama çok cazip bir teklifiniz varsa yinede sorabilirsiniz...

Herkese iyi günler iyi çalışmalar dilerim!

PS: Başka forumda da satışı devam etmektedir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5