İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

domainspa.com ?

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güvenilir diyebilirim. komisyon değeri güzel. denenebilir. kaybettirmez. güvenilirin bir alt basamağında görüyorum bu siteyi. güvenilire yakın :)

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben denemedim. ama inceleyip görüşümü söyledim.
sözüme güvenebilirsin , güvenenler de vardır muhakkak.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
EOM45 e göre calıstıklarına göre , kendi sponsorlarından parayı aldıktan sonra ödeyecekler demektir.. Bu biraz olsun güven duymaya yeter aslında , ama belli olmaz :)

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bildigim kadariyla türkiyeyi kabul etmiyorlar ;)

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyler ben basvurdum sitemi kabul ettiler yalniz bazi ulkelerden gelen trafikleri kabul etmiyorlar.... simdi ns leri ayarladim yakinda aktif hale gecer heralde...

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ben nslerimi yonlendirdim ama park sitesi cikmiyor sayfa bulunamadi diyor anlamadim isi.whoisden baktim yonlenmiş gozuko. benim zaten kazanacagim bisi yok 1 dolar belki. zaten site adresim yabanci ve absürt. kayıbım olmaz yani.

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
usta ekledim dun nsler de anca guncellenmiş bugun girdim acildi park sayfasi ama park sayfasi gibi diil yani.

sitem absürt bu yuzden site girisinde 18 yas alti yasak istersen enter la gir dio. ondan sonra karsina normal bir absürt sayfa aciliyor. yani sedo gibi diil

ama tek problem su : turk trafficleri kabul etmiyolar :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5