İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dosya kontrolü

ercan_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, Size bir sorum olacak. Şimdi php tabanlı bir web programı yaptım bunun downloadını ücretsiz vereceğim ama şu şekil vermek istiyorum benim istediğim klasörleri dosyaları benim serverimdan çekecek kurulduğunda ve ben bu yaptığım şeyin kimin hangi domaine kurduğunu bilmek istiyorm ve yaptığım şeyde misal kategori açarken 3 kategori açılmasına en fazla izin vermek daha fazla açmak isterse benden kategori eklentisi almasını istiyorum yada müşteri en fazla3 tane eklicek daha fazla isterse müşteri eklentisi almasını yada günde en fazla 5 sipariş ekleye bilmesi eğer daha fazla eklemek istiyorsa sipariş eklentisi alması gibi bir şey yapıcam ve misal lisans copryght lisansı bunu kaldırmak icinde lisans almasını istiyorum apikey şeklinde bunları nasıl ayarlarım ?

KrmYlmz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Böye birşeyi, local sunucudaki kendi siteleriniz arasında yaparsınız, ancak farklı sitelere uygulamaya kalkarsanız işin içinden çıkamazsınız, müşterinize vereceğiniz kod parçacıkları değiştirilip sizden izinsiz işlem yapabilir yada anlık kontroller sizin sunucunuzda bir yoğunluğa ve açmaza girerse sizinle bağlantılı tüm siteler sorun yaşar gibi...

yani isteğiniz biraz "yer çekimsiz ortamda muz yiyeyim de tadı çilek gibi olsun" tarzında olmuş

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5