İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DreamHost Sorunsalı

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DreamHost'tan yeni bir paket alacağım. Ama bazı arkadaşların dediği ödeme sorunu kafamı karıştırıyor. Normal kredi kartı kullanacağım. Acaba normal kredi kartı kullanıp da ödemede sorun yaşayanlar oldu mu ?

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Malesef isteklerimi karşılayabilen, bütçeme uygun bir hosting yok. Dedicated sunucu da alamam malesef :(

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dream hostu herkese tavsiye ediyorum günlük 1 GB bandwith harcıyorum. Sadece 5 aydır dün akşam sorun yaşadım o da saldırı olmuş bir kaç saatte herşeyi düzelttiler.

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fazla sql kullanan sitelerin yoksa al ama fazla sql kullanırsan suspend ediyolar hatta ettiler :)

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Imzamdaki sitem için düşünüyorum. Acaba sorun yaşarmıyım :( Kaygılarım var malesef. Bir de 2. sene promo kodu kabul olmuyormuş diye okudum. Acaba doğru mu bu...

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2500 tekilin var galiba sql yorarsan sorun olabilir.suspend edilen site 1500 tekillik forum sitesi idi.Ama destek falan güzel 10dk da cevap veriyolar maillere.Bence bi tane alabilirsen ufak yollu dedicated al ..

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Keşke alabilsem. Öğrenci olduğum için şuan dedicated çok zor. Arkadaşımın dedicatedi kullanıyordum, bu aralar çok sorun olmaya başladı. Birde ücret ödemediğim için arkadaş beni hep sorun olarak görüyor :D

Ayrıca desteğe 2. yıl ödeme ile ilgili soru sorduğumda şu yanıtı verdiler.
It is valif for your firstyear, but not on renewals as a general rule.
But it depends on what promo code you are using!
Pek açıklayıcı gelmedi bana...

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi nasıl 1500 2000 lik siteler sorun oluyor? anlayamadım. bu adamlar dan 2 terabaytlık bwler alıyoruz.bunlar öyle 5000le 10000 le dolmaz ki.
nasıl oluyorr?

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi nasıl 1500 2000 lik siteler sorun oluyor? anlayamadım. bu adamlar dan 2 terabaytlık bwler alıyoruz.bunlar öyle 5000le 10000 le dolmaz ki.
nasıl oluyorr?

bw dolmuyo zaten bw de sorun olmuyo diğe biliyom ben önemli olan sql siteler fazla yorarsa işlemciyi sql yüzünden kapatabiliyolar.

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haber vermeden mi?bi uyarı yapmadan mı?abi nerede barınacağız o zaman?sql kullanmayalım....

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşımda sorun olmuştu. Sql kullanımı yüzünden. Sitesini yeni bir sunucuya taşımışlar. Şuan sorun olmuyormuş.

G

Gmail

Misafir
İşlemciyi Nerde Yorarsan Yor Durum Kritik İse Haber Vermeden Kapatırlar.Yok Normal Şekilde Aşırı Kullanım Varsa Mail Göndeririler

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşın hesabından baktım. Ssh ile girip top yazınca işlemci kullanımını gösteriyormuş.

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üye oldum ama fax istediler. Korktuğum başıma geldi. Fax yollama imkanım olmadığı için mecbur iptal ettirmek zorunda kaldım.

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banada aynısı olmuştu sanal kartı faxa koyup altını çizmemi istediler.Bende iptal etmelerini söyledim ve paramı geri aldım.Benca alabilirsen sana dedicated şart.:)

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuan kullandığım dedicated üzerinde sorunlar olmasa iyi idare ediyordu ama :D
Arkadaşım askere gitti. Sunucu yönetimi bende. Öyle sorunlar var ki 2 tane sitem var doğru düzgün ikisi de hata veriyor orda. Bir şu makinanın sorunlarını düzeltebilsem kullanmaya devam edeceğim.

Birde bu arada Dreamhosta paypal ile ödeme yaparsan böyle şeyler istemediklerini okudum. Acaba bilgisi olan var mı?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Banada aynısı olmuştu sanal kartı faxa koyup altını çizmemi istediler.Bende iptal etmelerini söyledim ve paramı geri aldım.Benca alabilirsen sana dedicated şart.:)

sanal kartla alabiliyormuyuz dream hostu ? faxta ne istediler sadece kartı mı peki onun yerine mail atsak olmuyomuymuş

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5