İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E-sayac.com Satılık,Toplist

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

www.e-sayac.com u hazir toplist portali isteyen arkadaslara devredebilirim,satabilirim yani eger anlasirsak.
fakat fiyat olarak ne desem bilemiyorum?

onerileriniz nedir sizin arkadaslar????

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyat ne düşünüyorsun? Fiyatı script, alanadı, veritabanı dahil host hariç olarak verirsen memnun olurum :)

B

Bedavalar-Net

Misafir
Fiyat konusunda görüs belirtin demissiniz.Bende bir fiyat belirteyim,az yada cok söylersem lütfen kimse kizmasin gücenmesin.

200 $

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabiki host haric olucak arkadaslar ,onun disinda herseyi devredicem,fakat burda alan kisi akreplist scriptini kimseye dagitmamali bu konuda anlasabilmeliyiz,cunku arka planda benim ciddi bir isim var...

ilk fiyat geldi 200 dolar,ben hic fiyat dusunmedim acikcasi burda da en iyi fiyati veren alir bence,ne cok fahis ne de cok abarti bir fiyat olmayacak sonucta bu...

ozele de mesaj atabilirsiniz,icq da gelebilirsiniz

PG13

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
200 dolar fazla değilmi?
sen bir süre önce bu akrep toplist scriptini çok daha ucuza veriyordun yanılmıyorsam?

B

Bedavalar-Net

Misafir
Benim yazdigim yaziyla karistirdiniz sanirim,yukarida akreplist siz bir fiyat belirleyin,ne kadar eder gibi bir yazi yazmis bende onun üzerine 200 $ yazdim.
Bedavalar-Net' Alıntı:
Fiyat konusunda görüs belirtin demissiniz.Bende bir fiyat belirteyim,az yada cok söylersem lütfen kimse kizmasin gücenmesin.

200 $

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen dostum,
ben fiyat vermedim zaten,
burda isleyen bir siteden bahsediyoruz arti domain adi filan 2 yillik alinik gibi seyler soz konusu,
akreplisti almak isteyen varsa gecsin irtibata o daha ucuz sifirdan kuracaksiniz cunku

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5