İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

e-ticaret size özel indirimli

heavensdoors

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam Arkadaşlar,

Yeni açılan e-ticaret online alışveriş websitemizin hem tanımıtımı yapmak adına hem de sizden destek istemek için açıyorum konuyu.

websitemizin adresi : www.morlaci.com

binlerce ürün var sitede ve netten araştırırsanız çoğu bilinen websitesine göre uygun fiyatlarımız var. Ayrıca iyinet kullanıcılarına özel bir indirim kuponu kampanyası yapıyorum. 200 liralık ürünlerinize kadar aldığınız ürünün %25 i kadar indirim uygulayacağım. Yani 100 liralık bir üründe 75 200 liralık bir üründe sadece 150 tl ödeyeceksiniz.

en çok ziyaret edilen sitelerden olan hepsiburadadan örnek vereyim;
aynı ürünleri karşılaştırıyorum;
Braun Series 7
hepsiburada : 550 TL
www.morlaci.com : 464.9 TL + (bu üründe 50 lirada ekstra indirim yaptığımı düşünürseniz 414.9 TL ye geliyor)

TOSHIBA CANVİO BASİC 500GB
hepsiburada : 149 TL
www.morlaci.com : 139 TL (indirimle beraber 105 TL)

Samsung i9500 Galaxy S4 16 GB
hepsiburada : 1199 TL
www.morlaci.com : 1099 TL (indirimle 50 lira daha iniyor ve 1049 TL ye geliyor)

Evet arkadaşlar otursam böyle bir sürü fark çıkarabilirim. tabiki tüm ürünlerimiz hepsiburadadan daha ucuz demiyorum. illaki onların da ucuz olduğu vardır. sadece zaten ucuz olan bir sürü ürünümüz var ve bunun üstüne birde indirim kuponu alıyorsunuz. Almayı düşündüğünüz ürünle ilgili veya siteyle ilgili her tür sorunuz için pmden bana ulaşabilirsiniz.

Şimdiden herkese teşekkürler. Allah bereket versin diyelim :)

not: bilenler bilirler incir.com denilen bir e-ticaret sistemi var.
buna giriş yaptık. dileyenler e-ticaret sitesi açmak isteyip maliyetinden dolayı açamayanlar varsa pm atsınlar cep tel numaralarını telefonda detaylı şekilde bahsedeyim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi