İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

E-ticaret ve Network Marketing Bir Arada !! Sizde Mağazanızı Açın !!

Request

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
E-ticaret ve Network Marketing Bir Arada !!

Arkadaşlar Merhaba. Öncelikle yazıyı sıkılmadan okursanız sizde benim gibi e-ticaret sahibi olarak yeni bir iş modeline sahip olabilirsiniz.

Aşağıda anlatacağım sistemi şahsım olarak bende kullanıyorum.

Sistemden bahsedecek olursak sistem, Plus-Net firması tarafından kurulan bir Network Marketig - E-eticaret sistemidir. Aklınıza tek ürün satışı yapmak gelmesin sakın.

Sistem şu şekilde işliyor arkadaşlar.

Öncelikle sistem herkesin daha fazla kazanabilmesi için, sadece referansla üyelik kabul ediyor bunu birkere kabullenmek şart. Bende başka bir arkadaşın referansıyla üye oldum ve başladım.

Şahsınız adına ait olan bir e-ticaret yapabileceğiniz domain alıyorsunuz öncelikle.

Daha sonra aşağıdaki belirttiğim e-ticaret paketlerinden 1 tanesini satın alıyorsunuz.

Daha sonrada e-ticaret sizin domain adınıza entegre edilerek açılıyor.

Şimdi sistemi anlatıyorum.

Aşağıdaki belirttiğim paketlerden birini tek seferlik satın alıyorsunuz. Daha sonra sizin domain adınıza sistem kuruluyor ve ürün satışına başlamaya hazır oluyorsunuz. Sizin yapmanız gereken bundan sonrası.

1- E-ticaret sitenizin reklamını yaparak satılan her üründen ürün grubuna göre %5 - %10 komisyon kazanırsınız.

2- Sisteme sizde kendi referans kodunuzu oluşturarak üye yapıp, yaptığınız her üyeden prim, ve üyelerinizin e-ticaret sitelerinden yapılan her alışveriştende komisyon kazanırsınız. Ve üyelerinizin üyelerinin... gibi uzayan komisyon modeli.

3- Sistemde ürün gruplarına göre, ürünleri satan farklı firmalar mevcut. Örneğin telefon ve aksesuarları satan firma Telpa, Mutfak eşyaları vb ürünleri satan firma YY İthalat, nevresim takımı satan firma vs. Satılan ürün hangi firmaya aitse, satış o firmaya sizin paneliniz üzerinden düşer ve firma kargolamayı yapıp gönderir. Sizde panelinizden verilen siparişleri, primlerinizi görürsünüz.

4- Mağazaların ürünleri, tüm e-ticaret bayi sitelerinde(biim sitelerimiz) satışa çıkar.

5- Sizde dışarıdan firmalarla anlaşarak, sisteme mağaza ekleyebilirsiniz. Ekleyeceğiniz mağazaların ürünleri tüm mağazalarda satışa çıkar ve hangi mağazadan satış olursa olsun o firmayı siz getirdiğiniz için, satışı yapan mağazanın yanında sizde komisyon alırsınız.

6- ürünler tamamen orjinal olup, üretici yada tedarikçi firmalar tarafından faturalı olarak gönderilir. Sistemde mağazayla iletişim kurma imkanları vardır. Kargo,iade,garanti,fatura vb. işlemlerle tamamen satıcı firma ilgilenir. Siz sadece satışa aracılık ederek komisyonu alırsınız.

7- Sitenizden yapılan her satış, alt limit 100 TL olmak şartıyla biriken komisyonlarınız her ayın 15'inde belirttiğiniz banka hesaplarınıza yatırılır.

Sistem bu şekilde işlemektedir. Eğer memnun kalmadığınız taktide yıl sonunda sistemi bırakabilirsiniz, devam etmek istediğiniz sürece her yıl 320tl hosting ve sistem ücreti ödersiniz.

Kendi sistemim olan : www.superurunler.com sitemi inceleyebilirsiniz. Yeni mağazalar, ve yeni ürünler firmalarca arka planda eklenmektedir.

Sorularınzı bu başlık altında yazabilir, özel mesaj yoluyla cep telefonu numaranızı bırakabilirsiniz. Ben sizi arayıp aklınıza takılan sorular varsa cevaplandırabilirim.

Paket Fiyatları Aşağıdaki Gibidir.

Paket 1 - Mini Paket

- 399.00 TL

- Müşteri edinme hakkı

- E-Ticaret dağılımından % 20 kazanç

- Bayii ağı ve kazanç kontrolü

- 150 PP ( Para Puan) elde edersiniz

- Fast Starter % 10 kazanç

- Online eğitim ve sunumlar

--------------------------------------------

Paket 2 Midi Paket

- 599.00 TL

- Müşteri edinme hakkı

- E-Ticaret dağılımından % 30 kazanç

- 225 PP ( Para Puan ) elde edersiniz

- Fast Starter % 15 kazanç

-----------------------------------------------------

Paket 3 - Maxi Paket

- 799.00 TL

- Müşteri edinme hakkı

- E-Ticaret dağılımından % 40 kazanç

- 300 PP ( Para Puan ) elde edersiniz

- Fast Starter % 20 kazanç

- Mağaza açma hakkı

- Mağaza bağlama hakkı

- Diğer Projeler… ( Şehir Fırsatı - Fatura Ödeme - Technology - Gayrimenkul - Holiday ) projelerine katılma hakkı.

Bu Hizmetten yararlanmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki adımları izleyebilirler.

Kayıt olun : http://online.plusnetavm.com/index.php?r=Y2JkYg==

Paket satın Alın : http://plusnetavm.com/eticaretpaketial

Domain dns adreslerini yönlendirin : NS1.kaydet.com.tr NS2.kaydet.com.tr

Domain adınızı sisteme kaydedin : http://marketing.plusnetavm.com adresine üye olduğunuz kullanıcı adınızla giriş yaparak, sol menülerden e-ticaret sekmesine tıklayarak domain alanına domain adresinizi yazıp, hemen
altındaki, dns adreslerini yönlendirdim kutucugunu işaretleyip kaydet diyorsunuz.

Not: İşlemlerinizi yaparken, ilk başta kayıt olduğunuz kullanıcı adı ve şifrenizi kullanınız.

Devamı Oku: E-ticaret ve Network Marketing Bir Arada !!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5