İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

EasyPhp PhpMyAdmin import sınırı

newfolder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
EasyPhp programı bilgisayarımda kurulu ama büyük sql leri import edemiyorum.2mb lık sınır var.bunu nasıl yükseltebiliriz? ne yapmam gerekiyor?

ilgilenen arkadaşlar lütfen cevap yazın.

phidiess

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
php.ini içinde bunun ayarı olması gerekiyor diye biliyorum. AYrıca forumdaki mysql kısmından mutla bir bilgi vardır.

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
konuyu hortlatmış oldum ama farklı başlık açmak istemedim; easyphp'de 2mb sınırını nasıl artırabilirim?

T

trgy

Misafir
konuyu hortlatmış oldum ama farklı başlık açmak istemedim; easyphp'de 2mb sınırını nasıl artırabilirim?

php.ini dosyasına

php_value upload_max_filesize 2M

yukarıdakine benzer bir yazı olması gerekli. 2M yi istediğiniz gibi değiştirin. php.ini dosyasını ben bulamamıştım vakti zamanında arama kısmından yazarak anca bulabilmiştim. :)

memoc@n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sunucu/bin/php/php5.3.0 (değişebilir) yoluna giderseniz php.ini dosyanızı görebilirsiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5