İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

EFT basladı !!!!

NiQuitinCQ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neler yeni - Eylül 2005

Elektronik Fon Transferi beta aşamasından çıktı

Elektronik Fon Transferi artık sizin için hazır! Ödeme sistemimiz üzerinde sürekli çalışarak, ve beta testimize katılan binlerce AdSense yayıncılarımızın yardımı ile, EFT artık beta aşamasından çıkmıştır.

Daha önce EFT yolundan ödeme almış olan yayıncılarımız her şeyi aynı şekilde bırakabilirler- Ödemelerinin rahatca banka hesaplarına yatırılmasına devam edebilirler.

İlk olarak kaydolmak isterseniz, hesap bilgilerinizi AdSense hesabınıza girmeniz gerekecek. O zaman sağlamış olduğunuz banka hesabına bir test yatırımında bulunacağız. Yapılmış olan test yatırımın miktarını doğruladıktan sonra otomatik ödemeniz başlatılacaktır. Beta döneminde kaydolup ödeme almadıysanız, yeniden hesap bilgilerinizi girip doğrulama işlemini tamamlamak zorunda kalacaksınızdır.

EFT yolunda ödemenizi almanın ücretsiz olduğunu, ve AdSense ödemeleriniz hesabınıza yatırılmadan önce yerel para biriminize çevrileceğini hatırlatırız. EFT 16 çeşitli ülkede ödeme adresi bulunan yayıncılara uygulanıyor. Artık bankalarda beklemenizi sona erdirin, ve döviz çek ücretlerinden kurtulun. Tek yapacağınız bugün EFT işlemine kaydolamaktır!

buyuksun google amca

deneyen becerebilen var mı ?

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
EFT 16 çeşitli ülkede ödeme adresi bulunan yayıncılara uygulanıyor.
Avusturya

Belçika

Kanada

Danimarka

Fransa

Almanya

İngiltere

İrlanda

İtalya

Hollanda

Portekiz

İspanya

İsveç

İsviçre

ABD

NiQuitinCQ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buyuksun googlee amca lafımı geri aldım. ta ki turkiyeyi ekleyene kadar :) bu ay zaten gecti ama bari bi daha ki aya kadar ekleseler.

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende başlığı görünce kalbim duracak sandım.! beyler böyle şeyler yazmayın yaw :D

NiQuitinCQ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neden EFT Türkiye için kullanılmıyor?

Şu an için Elektronik Fon Transferi beta deneme olarak adresleri belirli 15 ülkeden birinde bulunan yayıncılar için kullanılmaktadır. Sizin de böyle bir imkandan faydalanmak istediğinizi anlıyoruz, ve size de ek ödeme yöntemleri sağlamak için çalışıyoruz ve sabrınızı takdir ediyoruz.

diyorlar. Tuh

KoC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alamanyada Bankaya direk Havale 3-4 aydan beri var. :D

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yine 100$ olması lazım birde şu var herkez ayda 100$ ı geçemiyor. oysa google kredi kartlarından parayı çekiyor reklam verenlerin.
Geçemeyenlere para vermiyor 100$ ı geçemedik diye belki ufak rakamlar bunlar ama binlerce onbinlerce accountta 40-50$ birikmesi korkunç rakamlar ortaya çıkıyor adamlarda bu parayı çok güzel işletirler bankada :rolleyes:

c0d3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu EFT kayit formunu bulsam kayit yapacagim da bulamadim gitti. Bilginiz varmi verecegim hesap benim adima olmak zorunda mi ? Almanya icin soruyorum bastan belirtmek istedim.

W

W3BM4ST3R

Misafir
göç edecem sonunda bu ülkeden o olacak yav..

şu gugulın türkiyeye açtığı tükkan nerdeydi bi gidip George Reyes dayıyla konişiimm, olma böyle corç dayı diyim, türkiyede tükkan açmayı biliyoğuz ama bara vermeye gelince yok..

yada şu çek senet mafyasından 3-5amcayı topliyimda gidiyim daha iyi bi izlenim olur dimi :)

M

murfy

Misafir
aslında bi tanıdıkla almanyadaki bir bankadan hesap açtırıp kartı yollatıcaz buraya bankada burdaki türk bankalarından biriyle anlaşmış olucakki para yattığında burdaki türk bankanın bankamatiğine takıp alıcaz paramızı.. eft olayı Türkiye' ye gelirse valla süper olur.. 2-3 günde hesabında olayı süper ötesi demek..

mavimsi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben öyle yaptim almanyada tanıtıgım biri adına muracat ettim ogunleri kabul edildi girdim baktım EFT yi gördüm allah dedim:) direk onun hesabına para gecer paranın bana ulaşmasıda sorun degil masrafi 5 € almanyadan tr ye havale

KoC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mavimsi' Alıntı:
ben öyle yaptim almanyada tanıtıgım biri adına muracat ettim ogunleri kabul edildi girdim baktım EFT yi gördüm allah dedim:) direk onun hesabına para gecer paranın bana ulaşmasıda sorun degil masrafi 5 € almanyadan tr ye havale

Evet böyle tanidiklari olan varsa yapsin :)

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet ben uye oldum adamlarin gonderdigi 0.88 dolar.. :) Ulan amma pintiymisler haa.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
16 ülkede diyor ama listede 15 ülke var, yoksa TÜRKİYE mi eklenecek?

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet onaylamak için gönderdiler zaten. Ama çok ufak göndermi$ler :)

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sport' Alıntı:
16 ülkede diyor ama listede 15 ülke var, yoksa TÜRKİYE mi eklenecek?
bize daha çok var bence norveç finlandiya estonya letonya litvanya yunanistan mesela AB de, onlara bizden önce gelir. Rusyaya da bizden önce gelebilir.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
15. ülke de muhtemelen avusturyadır veya avustralya veya yeni zelanda

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Avusturya listede var zaten. Yoksa bile ben avusturyadayım ve benim banka hesabına 0.88 cent gönderdiler ve onaylandı..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi