İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

EFT bilgileri - Banka Kodu?

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Adsense'de, EFT için başvuru yapmak istiyorum. Daha önce forumda banka kodlarını eklemişler, çektim baktım. Benim şubem İş Bankası / Toptancıhali Şubesi. Listeden buldum:

006404216006 TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. -Toptancıhali/Ankara

Fakat sanırım google bir değişiklik yapmış.

"Banka kodu:" bölümüne maksimum 4 hane girebiliyoruz.

İş Bankası banka kodu olarak, 0064 mü yazmalıyım, tam olarak nasıl dolduracağım? Bilen biri aydınlatırsa iyi olur :)

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende işbank valla birisi nasıl yapacağımızı yazabilir mi :(
Dostum eğer işi çözersen bana pm atar mısın

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
atay' Alıntı:
Adsense'de, EFT için başvuru yapmak istiyorum. Daha önce forumda banka kodlarını eklemişler, çektim baktım. Benim şubem İş Bankası / Toptancıhali Şubesi. Listeden buldum:

006404216006 TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. -Toptancıhali/Ankara

Fakat sanırım google bir değişiklik yapmış.

"Banka kodu:" bölümüne maksimum 4 hane girebiliyoruz.

İş Bankası banka kodu olarak, 0064 mü yazmalıyım, tam olarak nasıl dolduracağım? Bilen biri aydınlatırsa iyi olur :)
Banka kodu : 0064
Şube kodu: 04216

http://www.in-spiretech.com/bankasubekodlari/

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Pcqopat: Tabiki. Forumdan yarına kadar cevap gelmezse bankayı arayıp öğrenirizde, telefondakilerde tam bu işleri bilmiyorlar. Bu eft olayı ilk çıktığında, bana inatla IBAN kodunu vermişlerdi, gir demişlerdi. En iyisi, deneyen, bilen birinden bulmak :)

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
trextra: teşekkür ederim. birde, ben bu eft ilk çıktığı zamanlarda yanlış bir şekilde doldurmuştum. ve yollanan onay parası gelmemişti. şimdi yeniden hesabı eklerken, "Çift hesap bilgisi. Bu hesabı zaten gönderdiniz." diyor.

Ödeme ayrıntıları bölümündede,

Nazli Irmak -- ************6850 ismi düzenle GÖNDERİ BAŞARISIZ

bu eski başarısız iki giriş var. bunları nasıl iptal edebilirim ?

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"atay" ikimizin kaderi de aynıymış :( Herhalde bu doğrulanmayanlar durucak yani en son girdiğimiz olacak :)

Az önceki msjın için teşekkürler.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
pcqopat: sen sanırım girebildin hesabıda, bende o eski hesap hala var olduğu için yeniden aynı hesabı ekleyemiyorum.

hesap sahibinin ismi dışında hesap eklersem bi sorun oluyor mu? hesap sahibi dışında bir isimin hesabına ödeme alan oldu mu ?

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
atay' Alıntı:
Pcqopat: Tabiki. Forumdan yarına kadar cevap gelmezse bankayı arayıp öğrenirizde, telefondakilerde tam bu işleri bilmiyorlar. Bu eft olayı ilk çıktığında, bana inatla IBAN kodunu vermişlerdi, gir demişlerdi. En iyisi, deneyen, bilen birinden bulmak :)
trextra yazmışya işte, beklemene gerek yok.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
atay' Alıntı:
trextra: teşekkür ederim. birde, ben bu eft ilk çıktığı zamanlarda yanlış bir şekilde doldurmuştum. ve yollanan onay parası gelmemişti. şimdi yeniden hesabı eklerken, "Çift hesap bilgisi. Bu hesabı zaten gönderdiniz." diyor.

Ödeme ayrıntıları bölümündede,

bu eski başarısız iki giriş var. bunları nasıl iptal edebilirim ?
Benimde ilk denemelerim o şekilde hala gözüküyor. Ama yeni hesap eklerken sorun olmamıştı. Google a mail at istersen. AdSense sitesi üzerinden kaldırabileceğin biryer yok ne yazıkki.

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum yeni hesap ekle diyince olmuyor.ben işbanktı şimdi diğer kartı yazdım fakat senin yeni gireceğin bilgiler farklı olduğu için (öncekiler hatalıydı onun için) sorun çıkmaması lazım.
ben başka kart girdiğim için tıkır tıkır geçti.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
atay' Alıntı:
tam okumadınız sanırım.
pardon diğer postları okumamışım.
İşbankın İnternet şubesinde muhtemelen yeni hesap açma kapama gibi bölümler vardır. Benim gördüğüm bi çok internet şubesinde 24 saat bu yapılabiliyor.
Oradan yeni bir hesap açıp deneyin isterseniz.
Not: İşbankasıyla çalışmadığım için bu özelliğin var olup olmadığını bilmiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5