İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

EFT İLE ÖDEME ALMAK İSTEYENLER, ÖDEME İŞLEMDE

B

bazobehram

Misafir
benim eft ile seçili panelimde ödeme işlemde gözüküyor..2 3 gün içindede eft ödemesi yapılır sanırım..

Osiris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi haber. Demekki 5 temmuzu beklemeden elimize geçecek. Şu çek derdi bitti ya ona seviniyorum. Bazo sen paraları çek ben geliorum :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana ödeme geldikten 2 gün sonra bile ödeme işlemde yazıyordu. Banka hesabınızı kontrol edin ara sıra.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mk++' Alıntı:
turkiye subesının faydaları nelermıs goruyoruz yavas yavas
EFT ile turkiye subesi yada turkiye bankalarinin bir alakasi yokki ne gibi bir faydasi olsun

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
temmuz ortasına kadar dalgalı dovız kurları anıden yukselebılır veya dusebıır

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
EFT'ler ödeme işlemde yazıyor da dolar kuru olarak hangi günkü kurdan hesapa alıyorlar?

B

bazobehram

Misafir
Ödemeler ABD dolarından ödeme zamanında cari ücretten çevirilmektedirler..

eflatun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable' Alıntı:
EFT ile turkiye subesi yada turkiye bankalarinin bir alakasi yokki ne gibi bir faydasi olsun

Sevgili aslında çok faydası var Şuan TR De google temsilcisi müdürlük yapan kişi Şuan ismi aklımda değil Hürriyet kariyer ekinde söyleşi yapmışlardı
elaman orda önce tr de reklam olaylarını bir düzene koyacakmış sonra Yunanistan ve ileri doğru diğer ülkelere gidecekmiş bence çok faydası var TR de temsilciliğinin olması..
İleride daha net anlaşılacak bence..

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eflatun' Alıntı:
Sevgili aslında çok faydası var Şuan TR De google temsilcisi müdürlük yapan kişi Şuan ismi aklımda değil Hürriyet kariyer ekinde söyleşi yapmışlardı
elaman orda önce tr de reklam olaylarını bir düzene koyacakmış sonra Yunanistan ve ileri doğru diğer ülkelere gidecekmiş bence çok faydası var TR de temsilciliğinin olması..
İleride daha net anlaşılacak bence..
yazdigim mesaji tekrar oku istersen EFT ye faydasi ile senin bahsettiklerinin bir alakasi varmi ??

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yarın sabah saat 10 dan sonra kontrol edin hesaplarınızı. Çünkü eft saatleri sabah 10:00 ile öğleden sonra 15:30 arası... Eft işi gerçekten güzel oldu.

L

LaneT CoCuK

Misafir
Benim Hesap 74 $ Olmus Pin Gönderildi adrese Diyor Ev adresine ama 2 Gün Sonra Taşınıyoruz :D bu pin kaç günde gelir ? mail le felan gelmez mi ? Nasıl yapsam ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi