İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

EFT saatinizi ileri almayı unutmayın! (Garanti Bankası)

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Garanti'den bir yenilik daha! İnternet Şubesi'nde EFT saati uzatıldı. Garanti hesabınızdan başka bir banka hesabına artık 16.00'ya kadar değil 17.15'e kadar para gönderebilirsiniz.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
garanti gece 12 de eft onaylasa, gönderse bile kullanmam bir kere :p

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
valla garanti paso para kesiyo hesabımdan.30 kesiyo 50 kesiyo. 3 ay kadar önce yemin ettim kullanmıycam diye hesabıma kadar kapattırdım.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Garanti bankasında eft/havale ve diğer işlemler için ücret ödememek için şu yöntemi kullanabilirsiniz http://www.seobilgi.com/garanti-bankasi-bedava-eft-gonderme.html bende garanti bankasının haksız tahsilatlarından muzdaripim ama tüm müşterilerime verdiğim hesap onlara ait olduğundan şimdilik göz yumuyorum hiç değilse eft için para ödemiyorum :p

Bende bu yöntemi kullanıyorum. Normalde ücretleri cep yakıyor cep şubesi paralı olana kadar devam :p

sonrasında alternatifleri hazır zaten..

EFT işlemleri çok sağlıklı. Ben memnunum. Kart ücretleri falan biraz abartsada yapacak birşey yok :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
osahin yöntemi güzelmiş. bu yapıkredi içinde var mı ?

Birde bazı bankalar hesaplarınızda senelik belli paralar çekiyor. Bunu önlemek için "Otomatik ödeme talimatı" verdiğiniz zaman bu paralar çekilmiyor. Garanti için var mı bilmiyorum.

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
garantiden uzak durmak lazim bence en iyisi isbank

havalerler ucretsiz eftler 1 tl ve garanti kadar cok fazla kullanicisi mevcut.

ingbank öneririm eft ve havaleler ucretsiz kart parasida cok az aliyorlar farketmiyorum bile.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Ben garantiden sonra ing kullanmaya başladım. Eft hiç denk gelmemişti. Geçen gün yaptım hiç bir ücret ödemedim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5