İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eif'e calvin'e iyinet'e vs.'e

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Merhabalar falan,
Halilariciyla olan problem yüzünden yasaklandım. Tamam eyv.
Fakat koyduğu capslerle olay başka bir boyuta çekilde. (tartışmıyor söz sende kısmında duygularımı savuruyorum)
Eif'e
Capslerde eif e geri kafa dediğimi gösteriyor. Ben orada eif adminleri savunduğu için gerici dedim. Gerici ile geri kafalı (salak,aptal) arasında çok fark var. Eif yanlış anlamış durumu yasaklı olduğum için yazamadım özür diliyorum.Sevdiğim saydığım birisi orada onu yazma amacım bambaşka idi.Konuşmaları okursanız zaten anlarsınız.
Calvin'e ve yönetime 10-15 ve zeka sebebi
Yasaklarken zeka yazman hoş değildi. Olayın özünde ben orada adminler cevaplama yetisine sahip değil 10 15 yaşında gibiler diyorum. Ve buradaki amaçta şikayet konularının kilitlenmesi gibi durumlardır. Adminlerle bir sorunum bulunmamaktadır. Tamam birçoğu sevmiyorum hoşlanmıyorum (zorunda değiliz) fakat saygı duymak zorundayız. Erturk loi lanet caliente (Ovetto isteyerek yazdım) vs. sevdiğim kişiler elbette var. Yanlış anlaşılmış olmak beni cidden üzdü. Birde calvin'in orada çocuk demesi de ayrıca bir can sıkıntısı. Küfür eden kişiyle beni aynı kefeye koymuşsunuz. Aynı alanda tartmışsınız. Ben şifremi herkese veya bir kişiye dağıtmadım. Sadece şikayet ettim. Yanlış anlaşıldığım için özür diliyorum.
Halilarici'ya
Msn'de log tutmak cidden erkek işi. Bana Şeref sahibi olmayan dediğinde ben log tutmadım ama 4 kişiydik o konuşmada. Bana küfür ettiğinde sana offline olarak cevap vermiştim ?. Keşke onlarıda koyacak kadar erkek-i halil olabilsen. Uzatma hatta cevap yazma. Herkes bilsin diye söylüyorum.
Ozkn'a ve post kasıyor diyenlere çocuğun adı aklıma gelmedi bana geçen bir konuda sende hep post kassan demişti 15 yaşında olan hani
Ben post kasmıyorum günlük 4-5 mesaj sayım var bu mudur post yada post kassam ne olacak bunu sizlere soruyorum. Post kasmak ne kazandıracak. Hadi bunu doğrulayan birşey olsa . Webmaster yazımdaki karakterlerin daha fazla renkli olması mı önemli olan yoksa? Post kasıyor diyenlere, post kasmıyorum cevap yazıyorum. 11 değil 4 mesajım var günlük. Sayılara dikkat edelim. Yaşımızı başımıza blerek cevap yazalım.
İyinet'e genel üyeler vs falana
Banlanma sebebim post kasmak değil msn'de yapılan özel konuşmaların buraya sızdırılmasıdır. ByLacoste bunu yaptı şunu yaptı olmasın.
Depresan'a
abi naber ?

Selamlar millet back to goodnet :ıslık:

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Tanışmıyor olsakta sevdiğin moderatörler arasında benimde adımı yazmak zorundasın. Yoksa sana gıcık olurum ve ban atarım. Hemen en sevdiğim moderatör Ovetto yaz.

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Halilarici denen şahıs 10-14 yaşlarında bir "çocuk." Yönetimin bazı şeylerin farkına varması gerekiyor.Onlarıda biz söylemiylim...

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Bu tarz konulara yazmayı sevmiyorum. Çünkü daha önce de dediğim gibi ne zaman böyle şeyler yazılsa foruma kim var, kim yok hiç tanımadığım kişiler bile gelip yorum yazıyorlar.

Maalesef aynı ilgiyi webmaster konularımızla alakalı topiklerde göremiyoruz.

1- Adminler adminler deyip duruyorsunuz. Onlar bizi çekiştirmediği gibi bizim de onları çekiştirmemiz doğru sayılmaz. Bir derdin sorunun varsa gidip dersin problem budur. Sana yardımcı olacaklardır. Herkes isyanları oynamayı seviyor. Huzursuzluk çıkarmaya gerek yok.

2- Beni bayağı bir süredir tanıyorsun di mi. Gelip de yüzüme karşı Eif kusura bakma ben senin görüşlerine katılmıyorum desen ve hatta senin geri görüşlü olduğunu düşünüyorum demiş olsan inan hiç önemli olmazdı. Zaten yanlış yolda olduğunu da sana ıspatlardım. Ama bunu bana söyleyeceğine Halil'e söylemiş olman durumu değiştiriyor.

3-Yine de uzatmayacağım. Özür dilemişsen hatanı anlamışsındır. Bana affetmek düşer. Umarım bundan sonra böyle problemler yaşamayız.

(Seninle böyle bir sorun yaşayacağımızı hiç düşünmezdim açıkcası)

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
malum şahısla forum hakkında konuşurken laf arası söyledim. Sadece o konuda yazdığın adminler bizim için çalışıyor tarzı mesaj için geçerliydi. Gereksiz bir söylemdi. Laf arası oldu dediğim gibi. Hepsi öyleydi aslında halille genelde scriptcinet e kurduğu blogun teması hakkında konusuyoruz. Hiçbirşey iyinette eskisi gibi olmayacak belki ama... tekrar özür diliyorum eif. Anlayışın için teşekkür ediyorum. Seni eleştirmedim o mesajını eleştirdim. Bilmeni isterim.

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Forumdaki bu tartışmalar yüzünden forumdaki bir şeyler geride kalıyor.Yararlı konular harcanıyor.Forumun kalitesi düşüyor.
O şifre olayına da birkaç şey söyleyeyim.Sen hayatında hiç görmediğin ve tanımadığın birine nasıl şifreni vererek güvenebilirsin ki? Kaldı ki şifreni verdiğin şahıs senin üyeliğini ne yapsın ki?Kendisine üyelik açamıyor mu?Eğer birine şifreni verdiysen olacaklardan da sen mesul olacaksın tabikide...

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Bu aralar yönetim-ùye catismasi artmaya basladi.Bence olaylarin ustune kapamamak yerine ,olaylarin nedenleri incelenmeli.

H

halilarici

Misafir
Senin bana yazdığın pislikleri görünce biliyorumki hesabıma girip dahada kötü küfürlü şeyler yazabilirdin.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Forumdaki bu tartışmalar yüzünden forumdaki bir şeyler geride kalıyor.Yararlı konular harcanıyor.Forumun kalitesi düşüyor.
O şifre olayına da birkaç şey söyleyeyim.Sen hayatında hiç görmediğin ve tanımadığın birine nasıl şifreni vererek güvenebilirsin ki? Kaldı ki şifreni verdiğin şahıs senin üyeliğini ne yapsın ki?Kendisine üyelik açamıyor mu?Eğer birine şifreni verdiysen olacaklardan da sen mesul olacaksın tabikide...
evet
Bu aralar yönetim-ùye catismasi artmaya basladi.Bence olaylarin ustune kapamamak yerine ,olaylarin nedenleri incelenmeli.
haklısın
bana da dokundurmuşun ama benim cevabım : '' Çokta fifi ''
tamam
Yazdıklarından 1 cümle bile anlamadım.
evet
Senin bana yazdığın pislikleri görünce biliyorumki hesabıma girip dahada kötü küfürlü şeyler yazabilirdin.

hesabına girseydim emin ol sana pm atıp küfürlü şeyler yazardım.

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Bu konu çok uzadı bence, eğer yönetimle sorununuz varsa istek şikayet öneriler bölümünden konu açın. Yok yönetimle değil de kendi aranızda sorun varsa konuyu tartışacağınız yer burası değil..

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Bu konu çok uzadı bence, eğer yönetimle sorununuz varsa istek şikayet öneriler bölümünden konu açın. Yok yönetimle değil de kendi aranızda sorun varsa konuyu tartışacağınız yer burası değil..

mesajın vesileysiyle yazayım. Konu belli kişilerden özür mesajıdır. Konunun kavgayla ilgisi alakası o sırada verilen capste istenmedik olmadık şeylerin olmuş olmasıdır. Kavga ile doğrudan bir ilişksii yok capsle alakalı. Konuda bir suçlama yok. Okumadan anlamadan dinlemeden cevap yazanların vay haline yahu. Dilimde tüy bittiğ.

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
mesajın vesileysiyle yazayım. Konu belli kişilerden özür mesajıdır. Konunun kavgayla ilgisi alakası o sırada verilen capste istenmedik olmadık şeylerin olmuş olmasıdır. Kavga ile doğrudan bir ilişksii yok capsle alakalı. Konuda bir suçlama yok. Okumadan anlamadan dinlemeden cevap yazanların vay haline yahu. Dilimde tüy bittiğ.

Konuyu dinledim, okudum, anladım. Fakat konunun devamını da sen okumamışsın galiba. Hala tartışmaya devam ediyorsunuz. Yoksa özür kısmına kimsenin bişey dediği yok..;)

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Konuyu dinledim, okudum, anladım. Fakat konunun devamını da sen okumamışsın galiba. Hala tartışmaya devam ediyorsunuz. Yoksa özür kısmına kimsenin bişey dediği yok..

ediyorsunuz çoğul kaçtı. ha benden kalanı kavga eder orası ayrı. Ben kavga etmiyorum. Bilgilerinize efenim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5