İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eke Kontör sipariş-yönetim scripti

eke

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Scriptin amacı kontör satışı yapan firmaların alt bayilerinden gelen kontör siparişlerini web tabanlı olarak yönetmektir.

- Oldukça sade ,kullanışlı ve anlaşılabilir bir arayüze sahiptir (istenirse değiştirilebilir)

- Ajax tabanlıdır bu sayede sayfalar arası geçiş yenilenmeden masaüstü programmış gibi çok hızlı bir biçimde gerçekleşmektedir

- Raporlama özelliği mevcuttur

- Kart ve parça kontör sipariş bölümleri mevcuttur

- Bayilere yönetim panelinden mesaj gönderilebilmektedir

Genel özellikleri bu şekildedir. Scriptin fiyatı 250 YTL'dir bu fiyata 1 yıllık hosting ve domain dahildir. Scripti kodlarıyla birlikte vermiyorum. 250 YTL 1 defaya mahsus ücrettir.Yani ilk alımdan sonraki yıllarda hosting ücreti dışında bir ücret talep edilmez. Scripti daha önce 450 YTL'den satıyordum fakat daha çok kişinin kullanması için fiyatını düşürdüm. Dilerseniz giriş kısmına isteğinize özel birde ana sayfa yapıyorum.

Demo adres : http://testtasarim.net/eke/byonetim.asp

İletişim için ,
mail : [email protected]
msn : [email protected]

Daha detaylı bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için lütfen iletişim kurun.
Saygılarımla, Abdullah EKE.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5