İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Erdoğan'a suç duyurusu .............

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Ankara Barosu avukatlarından Sedat Vural, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan hakkında suç duyurusunda bulundu.

Başbakanın, kurul ve kurullar arasında bir çatışma görüntüsü vermesi, mahkeme kararları konusunda bunu sistematik şekilde yapması, vatandaşın devlete olan güvenini azaltacağı gibi toplumu da kaosa sürükleyeceği toplumsal ve tarihsel bir gerçektir” görüşü savunuldu.

Suç duyurusu dilekçesinde, Başbakan Erdoğan'ın, TCK'nın 213, 214, 217, 257, 301/2. maddeleri gereğince cezalandırılması talep edildi.

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=22213&cat=110&dt=2007/05/04

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
provakatöriye iş başında...
yeter artık ya off yazmıyayım diyorum illa yazdıracaksınız nedir bu habertürk tüncay özkan hırsızlarını savunan irade... adam ben hırsızların şahıyım diyor hala savunuyorsunuz. ve karşı tarafta konu açınca kitleniyor.

burası ne forumu tüncay özkan ve chp forumu mu? yeter artık siz yazınca karşı tarafa da söz hakkı doğuyor onlar da yazıyor bu sözün sana değil mywedding seni kala almıyorum zaten hazır açmışken yazayım tüm diğer görüşten arkadaşlara.

Gemlikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayın ploop ben bu konuyu açmadım.sadec özgürlük platformu istedim sağol.

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
al çok mu zor sana cevap vermek kendini akıllı sanıyorsun demi

3 muhalefet liderine suç duyurusu

Tek kişilik eylemleriyle tanınan Emin Kocaaslan, 'Duyarlı vatandaş olarak üzerime düşeni yapıyorum' diyerek CHP, DYP, ve ANAP liderleri hakkında suç duyurusunda bulundu..
04 Mayıs 2007 00:29
Yazı boyutunu büyütmek için
3 muhalefet liderine suç duyurusu

ABDULLAH BİÇER / MERSİN

Mersin'de bir kişi, ''meclisin çalışmasını engelledikleri'' iddiasıyla, CHP, ANAVATAN ve DYP Genel Başkanları Deniz Baykal, Erkan Mumcu ve Mehmet Ağar hakkında suç duyurusunda bulundu.
Tek kişilik eylemleriyle tanınan Emin Kocaaslan, söz konusu siyasi partilerin ülke menfaatlerine zarar verdiğini öne sürerek, ''duyarlı bir vatandaş olarak, üzerime düşen görevi yapıyorum ve bu kişilerin hakkında suç duyurusunda bulunuyorum'' dedi.

Kocaaslan, Mersin Cumhuriyet Başsavcılığına verdiği suç duyurusu dilekçesinde, Baykal, Mumcu ve Ağar'ın ''Meclisin çalışmasını engellemek, Türkiye'de ve dünyada meclisin yüceliğine ve saygınlığına gölge düşürmek'' gibi bir çok suçtan yargılanması, hakkında araştırma yapılması ve soruşturma başlatılmasını istedi.

al ben de bu haberi koyarım öbürü de mhp den haber koyar olur sana iyinet boniboncu cocukların kreşi ve siyasi görüşlerini at gözlükleriyle kalıplaşmış şekilde savunan insanların mekanı ne olur ne geçer ele.. geçen tek şey milleti gazlamak provake etmek ... Allah seni ıslah etsin provakatörcü mywedding kaç kere şikayette bulundum adamlar konuları kitlediler...

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ne bu heyecan ya? bu haber 50 bin gazetede çıktı bugün. gerçek bir haber. ve gayet normal.
ben bunu tekrar ediyorum. ya forumda bu konular tamamen yasaklansın. yada bu hep böyle devam eder.
o off der bu puff der ve devam eder..sonu yok yani :D

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de onu diyorum tamamen yasaklansın kardeşim.. kimseye söz hakkı doğmasın kimse kışkırtılmasın... nedir bu hazımsızlık... ben partizan değilim ama yüz senedir bu ülkeyi çeşitli zihniyetler iyi ya da kötü yönetti bırakın biraz da akp yönetsin nedir bu hazımsızlık... ayrıca chp artık Atatürk'ün partisi değil İnönü partisi olmuştur. Atatürk asla ülkede karmaşa gerilim istemezdi. kendi eşi de örtülüydü asla örtüye de savaş açmamıştı basit şeyler bunlar... sol chp mhp neyse işte hepsinin birer hiç olduğunu sandıkta gösterecek halk zaten neden hala bu WEBMASTER FORUMU'nda siyasi hazımsızlıklar.. varsa cesaretin gidersin milletvekili adayı olursun 25 yaşa da indirildi.. madem siyasetçisin git milletvekilliğine koy adayını öyle oturup koltukta göbek büyütüp haplarla zayıflayacağına demi ama.. neyse banlı zaten bende artık yazdıklarını görmüyorum...

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim en anlamadığım şey niçin yararlı bir başlık açılmıyor foruma? Yani ne bileyim Bir Lise öğrencisi birşey icad etti gibisinden haberler açılmıyor da hep siyasi haberler ekleniyor. Bizi ileriye götürmeyecek sadece tartışma yaratacak haberler ekleniyor bunu merak ediyorum.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
-sözcükleri ağzınızdayken yutmak, onları sonra yemekten daha hayırlıdır.
rooswelt

-her kanıtın iki yanı olduğunu düşünmeyen birisi , muhtemelen bunların birine takılıp kalmıştır.
Tongue Fu

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bişey sormak istiyorum daha önce polis sehitlerimizin katillerini cumhur baskanı af etmişti haberlerde ses edildi tek sesle kaldık ama neden böyle miting etmedik neden o zaman hakkımızı aramadık haber ve gazeteler 3 gün bangır bangır bagırdı ama o kadarla kaldık:( ne cumhuriyetcilerimiz

bu yazıları okuyan komser bir arkadasımız sunları okuyun diyor polis kardeşlerimiz içinde beklerdik diyor buyurun

not: miting e katılanlar için bu

http://www.teroreodul.com/files/file_1.htm

http://www.onsayfa.com/forum/flash-haberler/75837-vakit-sezerin-affettigi-teroristle-konustu.html

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
provakatöriye iş başında...
yeter artık ya off yazmıyayım diyorum illa yazdıracaksınız nedir bu habertürk tüncay özkan hırsızlarını savunan irade... adam ben hırsızların şahıyım diyor hala savunuyorsunuz. ve karşı tarafta konu açınca kitleniyor.

burası ne forumu tüncay özkan ve chp forumu mu? yeter artık siz yazınca karşı tarafa da söz hakkı doğuyor onlar da yazıyor bu sözün sana değil mywedding seni kala almıyorum zaten hazır açmışken yazayım tüm diğer görüşten arkadaşlara.

Ekleyeyim, karşı taraf konu açınca kitleniyor, konuşanlarda banlanıyor..
Son kez diyorum ya siyasete izin vermeyin yada bizi susturmaya kalkmaktan vazgecin! Heryere dokundura dokundura konusuyorsunuz biz konusunca ban! Ne bu ya?

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Polisin 60 yaşındaki amcaya tokat atışı haber yapılmadı galiba forumda. Ben mi kaçırdım acaba?

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Polisin 60 yaşındaki amcaya tokat atışı haber yapılmadı galiba forumda. Ben mi kaçırdım acaba?

bende chp ve anap a baglı belediyelerin grup halinde istifa ettiklerini gurup başkanları deniz baykal ve erkan mumcuyu dogru bulmadıkları için toplu istifa etmişti bunu haber eden olmadı
veya bizmi kacırdık

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Gaza gelmeyinnnnnnn.... Gaza gelmeyinnnnnnnnnn

Favorites nerde :D O valla bu konunun altından girer üstünden çıkar

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
kimseye gaza getirdiğimiz yok.
Bazı haberler gözden kaçmış onu bildireyim dedim.
Artık gazete sayfalarına bakma ihtiyacım yok. İyinet yorumlarla güzel habercilik örnekleri sunuyor :)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
kimseye gaza getirdiğimiz yok.
Bazı haberler gözden kaçmış onu bildireyim dedim.
Artık gazete sayfalarına bakma ihtiyacım yok. İyinet yorumlarla güzel habercilik örnekleri sunuyor :)

Arkadaşım Disconnect olma ben sana birşey demedim ki bu arkadaş sizi gaza getiriyor diye... Lütfen

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Gaza gelmeyinnnnnnn.... Gaza gelmeyinnnnnnnnnn

Favorites nerde :D O valla bu konunun altından girer üstünden çıkar

ben artık yazmayacağım. karar aldım. ben son sözümü sandıkta söyleyeceğim.
çünkü burada yazarak bazı şeyler ifade edilemiyor.
bak gördünmü sevgili visit, senide yanlış anlayabiliyorlar demek yukarıdaki postta.
yazarak, mimikler olmadan gerçekten ifade etmek çok zor.
ve artı son olarak : Bugün beni gerçekten üzdün visitistanbul. yani hayretler içinde bıraktın. demekki bir yazıdan o anlamı çıkarabilecek kişilerde olabiliyormuş diyerek hayret ettirdin beni. neyse canın sağolsun

ve son bir not konu açılmışken : Forum yönetimi ya bu olaylara el koyacak, yada forumun tadı gerçekten kaçtı..kaçıyor değil..kaçtı..

bundan sonra sadece paypal alışverişi, script satışı, site satışı mesajlarındayın..

güneşli günler.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Arkadaşım Disconnect olma ben sana birşey demedim ki bu arkadaş sizi gaza getiriyor diye... Lütfen
Ben açıklamak istedim. Çünkü bazı arkadaşlarda taraf tuttuğumu, bir görüşü dile getirmeye çalıştığımı sanmış. Ben tepki vermek istemiştim. Tam anlaşılmadığı içinde açıklama getirdim.

Gemlikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendi prensiblerime saygım gereği bende siyasiye çekilebilecek konu yazmayacağım

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
ve artı son olarak : Bugün beni gerçekten üzdün visitistanbul. yani hayretler içinde bıraktın. demekki bir yazıdan o anlamı çıkarabilecek kişilerde olabiliyormuş diyerek hayret ettirdin beni. neyse canın sağolsun

Yapma belki politika olarak aynı payda da değiliz ama inanç olarak aynı payda dayız eğer benim söylediklerimi kırıcı olarak aldıysan arkadaşım valla asıl ayıbın büyüğünü sen ettin Hakkını helal et eğer kırıcı olduğumu gerçekten düşünüyor isen..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5