İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eski Bedavalar.net scripti satiliktir.

B

Bedavalar-Net

Misafir
Bedavalar.net sitesine önceden girmis olan varsa iyi bilir scripti ama ben yinede özelliklerini yazayim.Asp dan php merakim icin gecis yaptigimdan dolayi asp scriptimi kullanimdan kaldirdim.

#Admin girisi cift sifre koruma ile güclendirilmis
#Günün sitesi tanitimi scripti monte edilmis.
#Site inceleme scripti monte edilmis
#Harika bir banner reklam gösterim scripti eklenmis,her büyüklükte text veya banner reklamlarinizi tek bir panelden kontrol edebileceginiz bir script.Piyasada bulmak gercek söylüyorum zor.Müsteri girisi ayrintili grafiksel günlük haftalik aylik ve yillik gösterim,tekil tiklama cogul tiklama oranlari.Istediginiz kadar müsteri paneli acabilme özellikleri.Swf,jpg,gif ve her formatta banner yayinlama özelligi mevcut.
#Database de aciklamalriyla birlikte kayitli olarak 2000 üzeri site kayitlidir.
#Istediginiz kadar kadar kategori avabilirsiniz.Zaten suan script hazir haliyle satilacak,size kalan tek sey gerek görürseniz renk ayarlarini yapmak.
#Site silme,ekleme,onay,üyelere mail gönderimi.
#Kodlari google tarafindan o kadar iyi algilaniyorduki 1400 tekil google hitini görmüs bir script.Tabi sizin page rank ve diger etkenlerinize bagli olarak bu rakam az veya cok olabilir.
#12 reklam alaniyla size iyi bir kazanc sagliyabilecek kadar kullanislidir.

Ciddi alicalar olmasi durumunda asp serverimize yüklenecek ve test edilmesi icin kullanilacaktir.

iletisime gecmek isteyenler: [email protected] mail adresine mail atarak basvurabilirler.

Saygilar...

E

EskiDost

Misafir
scriptinize talibim

merhaba scriptinize talibim fiyat alabilirmiyim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5