İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eskişehir: 2 -Fenerbahçe: 1 (Maç sonucu)

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Süper Lig'de Eskişehirspor Fenerbahçe ile karşı karşıya geldi. Eskişehirspor, 62 ve 79. dakikalarda Adem'in attığı gollerle 2-0 öne geçti. Fenerbahçe, 90+ 4. dakikada Lugano'nun attığı golle durumu 2-1'e getirdi.

654126_4.gif

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Resim herşeyi anlatıyor, ne denir ki ? Spordur, olur böyle durumlar. Can sıkmamak gerek.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Fenerliler merak etmesin, bugün de biz puan kaybederiz gelenek bozulmaz. yasakpara oynacaklar galatasaray'ın puan kaybetmesine oynasınlar. Tutma ihtimali yüksek :D Genelde böyle olduğu için... Yoksa kaybedeceğimizi düşünmüyorum. :D

Taylan

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Beşiktaş maçı berabere bitiyorsa ve fenerbahçe de yeniliyorsa , galatasarayın kazanması sürpriz konumundadır.Gs maçına 0 oynanabilir.Ama şimdi baktım ibb yle oynuyor galiba ?
O zaman dediklerimi geri alıyorum :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Beşiktaş maçı berabere bitiyorsa ve fenerbahçe de yeniliyorsa , galatasarayın kazanması sürpriz konumundadır.Gs maçına 0 oynanabilir.Ama şimdi baktım ibb yle oynuyor galiba ?
O zaman dediklerimi geri alıyorum :)

Kimle oynadığı hiç farketmez. Bu bir gelenektir... :D bence deneyin derim.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ligin şuan ki durumu bana geçen sezonun son haftalarını hatırlattı. Beşiktaş'ım yine şampiyon olacak :D

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Onu bunu boşverin de...

Başarılar Abdullah Avcı!

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Fenerliler merak etmesin, bugün de biz puan kaybederiz gelenek bozulmaz. yasakpara oynacaklar galatasaray'ın puan kaybetmesine oynasınlar. Tutma ihtimali yüksek :D Genelde böyle olduğu için... Yoksa kaybedeceğimizi düşünmüyorum. :D

:) Gelenek doğruda tahin yanlış genelde 3 büyüklerin biri yeniliyorsa ve diğeri berabere kalıyorsa son takım her zaman kazanıyor. Beşiktaş kazansaydı mesela garanti berabere biterdi bu maç.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Ahahahahh :D

Radyodan dinliyordum, 90+4'te tam kapatacaktım ki Ali Güzeldal denen herif 1-1 yaptı.

Teşekkürler!
Liderlik başka bahara artık :D

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Ahahahahh :D

Radyodan dinliyordum, 90+4'te tam kapatacaktım ki Ali Güzeldal denen herif 1-1 yaptı.

Teşekkürler!
Liderlik başka bahara artık :D

Ben ligi lider bitiremeyiz demedim, bu maçta puan kaybederiz dedim ve şimdi de diyorum ki bu sene ligi lider bitirecek olan takım biziz...

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Ben ligi lider bitiremeyiz demedim, bu maçta puan kaybederiz dedim ve şimdi de diyorum ki bu sene ligi lider bitirecek olan takım biziz...

Dur yahu sinirlenme hemen.. Lafım sana değildi, "liderlik" lafı o kadar beynime kazınmış ki artık ben bile inanmıştım Galatasaray'ın rahat kazanacağına, o yüzden başka bahara dedim zaten.

Hem ben de aynı şeyi düşünüyorum; bitirecek olan takım sizsiniz. Mayıs, bahar ayı değil midir zaten? :)

Not: Bu mesajımda hiçbir mecazi anlam yoktur.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87

bizmişmişmiş...
hadi oradan bakayım sen şimdiden de ligide lider bitiremeyiz dede en azından ben demiştim diye avunursun

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
:) yagmayok bir kupon yapta haftaya yatırayım hiç idda tutturamamıştım şimdiye kadar :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5