İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

etiket sorunu

CoLd!uX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
etket.jpg

arkadaslar resımdekı yeri nasıl düzenleyebılrım yapmak istedgım sey hangi dosyanın ıcersınde etıket ekleme yeri Yeni yazı eklerken sag tarafda ki..

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
simple tag nasıl oluyor tam olarak @forza ?

CoLd!uX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaslar benım yapmak istedgım sey ise yenı ıcerık eklerken etiket ekleme yerini hangi dosyaın içinde oldghunu bulamadım..wordpress zaten kendı etıket leme sıstemı mevcut bunu sizde bılıyorsunuz.resımde gosterdıgım yer ıse etıket ekleme yerının genısletmek ıstıyorum.. umarım anlasılmıstır.. kolay gelsın..

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl genişletmek . al sürükle konunun altına getir orda geniş olur . ben bunu anladım kardes

CoLd!uX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaslar tek istedgım sorunum ise etiket ekleme yerını nerden edıtlyoruz sidepar da olması gerekıyor aslında admın dosyalrın ıcınde arıyorum yok :(

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
temanın Editör yerinden editliyemezsin orayı,

WP dosyalarının içinde admin.php vardı sanırım oradan editleniyor söylediğin yer,

Sidebar,wp temasının sağ bölümünün ismidir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5