İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

EVet evet.Ayrıldık.

• Konbuyu başlatan halilarici
  • Başlangıç tarihi
H

halilarici

Misafir
Biliyorsunuz ben :D 1-2 gün önce ne olur eveeeet de diye başlık açmıştım.:D Ayrıldık sosyal itici olarak hayatımıza devam ediyoruz.Xman haklıymış.:ıslık: neyse bir çay demleyip keyfime bakarım.

H

halilarici

Misafir
Kızdan abi ya.Kız dedi ben büyüğüm sen küçüksün sen boylusun ben boysuzum sen erkeksin ben kızım benden sana yar olmaz.

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Ben sana demiştim.. flash yapma gerek yok 2 gün sonra ayrılırsın diye... bizde cok aşk yaşadık o yaşlarda:)

H

halilarici

Misafir
Abi ya seviyordum.Kız yok dedi ayrıralım dedi.Hayır anlamıyorum 2 gün önce söyleseydin 17 tl kontür parası yedik.

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
daha neler yiceksin... ögrenceksin hayatı işte... hayat insana tecrübe kazandırır tecrübede yedigin kazıkların toplamıdır sen 17 tl yemisin surda sor forumda kim neler neler yemiştir :)

H

halilarici

Misafir
Öğrenciyiz abi sonuçta :) Neyseki kendimi bu tür konulara pek verip depresyona girmiyorum.
Beni dayım aradı.
Hangi dayın ?
Dönülmez akşamın ufkundayım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5