İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Evlendirme programından aradılar :)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Merhaba arkadaşlar,

Dün başımdan geçen bir olayı anlatıcam sizlere.

Normalde 5800 kullanıyorum ama dokunmatiği bozulduğu için idareten bir anycool f988 var elimde. Normalde hep kapatırım telefonu gizli numaralara.

Bir baktım gizli numara arıyor. Dedim açim belki tanıdıktır.

Bir kız sesi konuşuyor karşıdan, evlendirme programından arıyoruz vs.vs. anlatmaya başladı.

Dedim, peki ulusal televizyon kanalları niçin gizli numaradan arıyor acaba? (Karşı taraf kilit :D )

Biraz sessizlikten sonra, kızımız pişkin çıktı, "o sizi ilgilendirmez" dedi bide, hadi işleticeksin bari yaratıcı ol biraz :)

Daha fazla uzatmadan, dedim size kolay gelsin, başkasını işletin, iyi günler :)

Bunları niye yazıyorum. Aklımda 2 şey var.

1. İnsanların hiç mi işi gücü yok Allah aşkına?

2. Konu ise, eminim bunlara inanan insanlar vardır. Geçende Beyaz Showa bağlandı bir kız öğrenci, 3bin tl dolandırılmışlar, adamın biri bedava olan show için bilet satmış bunlara.

Anlamıyorum valla neyle besleniyor bu insanlar :) (Bende uyanık değilim çok fazla ama, bu kadarınada pes doğrusu)

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Bu yeni moda geliba biz arkadaşlarımızı şakasına işletirdik ama bunlar işi ticarete dökmüşler :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5