İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook 100k,200k.300k... ihtiyaca göre satılık gruplar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

drexler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar elımde eskiden açtığım 8-9 tane facebook grubu var. Satmayı düşünüyorum istek olması halinde teminde edebilirim. Eğer bu yönde niyeti olan varsa pm yoluyla ulaşsın uygun fiyatlara bırakacağım.

Ayrıca pek takılmadım iyinet forumlarında o yüzden ciddi alıcılar olursa isteğe göre r10 ,gittigidiyor... gibi alternatifler üzerinden alışveriş yapabiliriz...

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bu arkadaşın zekasında bir gerilik var heralde.

ya aslanım eğer burada ticaret yapmıyacaksan niye konu açıyorsun buraya?

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Hadi gittigidiyor neysede neden yani diğer forum. Orası forumda burası değilmi ? Madem burda üyelik açıyorsun bi satış gerçekleştirmek için o zaman satışını buradan yapıcaksın dimi ama.

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayrıca pek takılmadım iyinet forumlarında o yüzden ciddi alıcılar olursa isteğe göre r10 ,gittigidiyor... gibi alternatifler üzerinden alışveriş yapabiliriz...

İyinet'e pek takılmamışsın. Zaten belli. Ama alternatifler içerisinde neden diğer webmaster forumlarının adı geçiyor hala anlamadım. Sana karşı yapılsa böyle bir şey acaba nasıl bir laf söylersin...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
ya boşverin zaten facebooktaki grupları satmaya düşen birinin çok zeki oldugunu düşünmüyorum ben :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5