İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook müzik geliyor

haymet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Facebook 'un bu hafta perşembe günü açıklaması beklenen hizmetle milyonlarca kullanıcı kolayca internetten müzik ve video klip paylaşacak. Medya ve teknoloji sektörünün New York Times'a aktardığı bilgiye göre Facebook Spotify, Rapsody gibi büyük müzik platformları ,ile işbirliğine gidecek. Daha küçük platformlar Rdio, MOG ve Deezer da ortaklıkta yer alacak. Video klip sitesi Vevo da Facebook'un bu büyük hamlesine dahil olacak sitelerden.

Spotify 10 milyon kullanıcısı ile en büyük platform konumunda. Ayda 5 ya da 10 dolar reklamsız bir şekilde vererek Spotify üstündeki tüm şarkı veritabanına ulaşmak mümkün. Spotify'ın veritabanını Facebook'un nasıl kullanacağı konusunda ise bir açıklama yapılmadı.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
sonra müyap gelecek orayıda ele geçirecek, millette kendi hesabında paylaşacak, sonra müyap telif hakkı bilmemnesiyle ya hesapları kapatacak ya da uyarı çekecek.

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
vk daki gibi bişey olursa faideli olur. Zira müzük için vk ya girmek istemiyorum artık. Facebook a da girmek istemiyorum da aslında olsun. Herşeyi kendi üzerinde toplaması facia bir duygu. İnternet dünyasını öldürdü.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5