İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Sayfası Hakkında Yardım.

Esesli_cocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar bır facebook hayran sayfam var ama sanırım ben sayfa sahıbı degılde yonetıcı olarak gorunuyorum bı ara hesabı mı dondurmustum dondururken bır kontrol panelı gıbı bısey cıkmıstı onu felan gecmıstım bunla alakalı olabılır mı ? oyleyse tekrar nasıl kendımı sahıbı olarak gosterebılırım ve oyle bır panel varsa nasıl ulasabılırım bılen varsa lutfen yardım etsın tesekkurler sımdıden.

rserit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Facebook sayfalarından pek anlamıyorum ancak hesabını dondurduktan olabilir çünkü bir çok arkadaşımın başına gelmişti. Çözüm önerim, Facebook yetkililerine bildirmen.

DermanX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
facebook hesabını dondurduktan sonra tekrar açtığında adminliyin hemen verilmeye bilir ama engeç 1 saat içinde tekrar admin olabilirsin sayfanda admin olarak görünmüyo olabilirsin bende yaşamıştım ama o sayfanın adminisin hala yani admin paneline gidip kendi facebook hesabının msn adresini yazıp kendini admin yapabilirsin ama sana tavsiyem o hesabın yerine bi başka profilini admin yap o hesabında gizli admin gibi kalsın daha sağlam olur.

T

themaniac

Misafir
hocam yeniliklerden haberin yok sanirim. gizli adminlikten cikarmis arkadas onu, artik tekrar gizlemesi mumkun degil.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

<-->sekito <-->sekito