İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook’ta isimsiz sayfa açmak

Primer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün gördüğüm bir sayfa beni oldukça şaşırttı. Sayfanın ismi yoktu. Sayfa üyeleri de oldukça şaşırmış ısrarla sayfa sahibine nasıl yaptığını soruyorlardı. Sonra kafayı taktım buna nasıl yaptığını araştırmaya başladım. Tabi ki karakter kodlarıyla alakalı bir durumdu ancak tam olarak püf noktası neydi onu öğrenmeye çalıştım önce. Aslında çok basit bir yöntemi varmış. Hemen size nasıl yapıldığını anlatıyorum.

Önce normal bir şekilde sayfa oluşturma bölümüne geliyorsunuz.

0yPZ3kA.png

Oradan Marka veya Ürünü seçip herhangi bir kategoriyi seçtikten sonra isim yazdığımız bölüme geliyoruz.

jWYNsza.png

İsim bölümüne ise http://www.lexilogos...avier/araby.htm sitesine girip aşağıdaki şekillere tıklayıp yukarıda ki alanı kopyalıyorsunuz.

tZ8Fyvd.png

Sonra diğer bölümleri normal bir şekilde doldurup sayfanızı oluşturuyorsunuz. Ardından sayfanızın “Sayfa bilgilerini güncelle” linkine tıklayıp yazılı olan ismi silip “Değişikliği kaydet” diyorsunuz. Hepsi bu kadar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5