İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Virüsü Temizleme Programı Çıktı!!

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Face Virusu v.1.0

//////////////////////////////////////////////////////

Program Türk ve yabancı forum bilgilerinden yola çıkarılarak hazırlanmıştır. Facebook virüsü temizleme Programı şuana kadar yer alan 8 farklı virüs çeşidini bulabilmektedir.
Güncellemeler devam etmektedir.Sistem virüsü bulduğu zaman durum bilgisi olarak kullanıcıya bildirmektedir.
Not: Programı çalıştırabilmeniz için + Win Vista işletim sistemlerinde "Yönetici Olarak Çalıştır" demeniz gerekmektedir.

Ekran Görüntüsü :
8326face_virusu.png

EXE incelemeye alınmıştır..

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Bana bu virüsü anlatsana biraz nasl bişymiş hangi sistem ile çalışyr.Programa Güvenmedim server'a benzyr.Anlat baklm inndr beni..

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Google 'a programı hazırlayanın adını yazarsan güvenir misin güvenmez misin bilemem.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
7 küsür mb dosya var, içinde foxitreader dışında iki ne olduğu belirsiz exe var, ikiside küçük boyutlu..
Virtual OS içinde açıp inceleyeceğim yarın. Kullanıcılarımızı tehlikeye atamayız. Dosya şüpheli geldiği için bu şekilde linki gizledim.

reDaResKSK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
7 küsür mb dosya var, içinde foxitreader dışında iki ne olduğu belirsiz exe var, ikiside küçük boyutlu..
Virtual OS içinde açıp inceleyeceğim yarın. Kullanıcılarımızı tehlikeye atamayız. Dosya şüpheli geldiği için bu şekilde linki gizledim.

bekliyoruz ):)

Mustafa Berk Çörtoğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
millet gönderdi ama ben hiç girmedim... :D l.php nin yönlendirme yaptığını bilmeyen adamlar girmiş :D bu temizse yükleyip hotfilea koycam... bütün çevreye bu virüs bulaştı en az 5000 indirme alır :D

ayhanaktas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
alakası yok programla facebook virüsü apps yanı uygulama biçiminde yapıyorlar gizlikden uygulama ayarlarına gelin ve o uygulamayı bulun ve kaldırırın program filan hikaye

tugbamurat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
face de durmadan bşy cıkıo komık foto hahaha dıye anlam veremedım ne yapmam gerk nerden yuklıcem ben yardımcı olurmusunuz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5