İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

fatura ödeme yardım - Acil

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
elektrik faturasını ödemem gerekiyor. elimde şu an kesme ve mühürleme belgesi duruyor. neyseki kesmeden ikna edebildim adamları. garantiden ödiycektim oranın şirketle (başkent elektrik) anlaşması durmuş geçici olarak.
o yüzden yapı kredi ile ödemem gerekiyor. fakat yapı kredide param bitmiş.
bana garantiye ödeme yapabileceğim , gereken miktarıda ykb ye havale edebilecek biri gerekiyor. bana gereken 40 ytl . 2,5 ytl de komisyon ödeyebilirim işlem için.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sözleşmeli Fatura İşlemleri / Sözleşme Girişi kısmından görebiliyor musun faturayı? Orada Kurum : TEDAŞ ANKARA İLİ diye bir yer var ama Başkent Elektrikle aynı mı bilmiyorum

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bugun ben garantiden elektrik faturamı yatırdım. Tedaş Ankara İli iye geçiyor cyberin dediği gibi.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Bugun ben garantiden elektrik faturamı yatırdım. Tedaş Ankara İli iye geçiyor cyberin dediği gibi.

17,30 da denedim. ilgili kurumla mutabakat devam ediyor gibi bir hata verdi. tekrar deniyim.

edit:
alınan mesaj:
Seçtiğiniz kurumla mutabakat yapılmakta olduğundan işleminizi gerçekleştiremiyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
olmadı yani...

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
tr.st o sıradan bir Garanti Bankası hatası :p 10 dakikada bir dene mutabakat falan yapıldığı yok mutabakat sadece gece 12 de hesap kapanışı için yapılıyor. Başka bir sorun varda aynı hata mesajını koydularsa ayrı tabi ama ben yerinde olsam denerdim bi kaç defa daha ben çok o şekilde hatadan sonra aynı gün ödeme yaptım

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim de bu ayki elektrik faturası otomatik ödeme (HSBC) ile ödenemedi. Sanırım elektrik dağıtım şirketleri ile bankalar arasında bir sorun var.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
o zaman kontrol edelim biz de. elektrik giderse incir ağacı dikerim :(

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
elektrik en önemli şey. özellikle deniz akvaryumu varsa.. 1-2 saat üzeri kesinti bitiriyor herşeyi..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5