İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Faydalı Google Linkleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Harbiden beyler daha fazla verilecek link yok. diğerleri bunun sadece benzerleri.
Elinize sağlık.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hangi kelime için kaç sonuç var? bu bilgi önemli tabii ben de benim sabit mesajda bazı linkler verdim bunun için.
"""Ama çoook daha önemlisi: hangi kelime kaç kere aranıyor?"""
bunun için bir istatistik lazım. tabii atmasyon olmazsa sonuçlar memnun olurum. Tahmin de lazım değil. bilgi var ise müthiş faydalı olur insanlara...

saygılar..

cosane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hangi sorgu kaç defa aranıyor

ReferXchange' Alıntı:
hangi kelime için kaç sonuç var? bu bilgi önemli tabii ben de benim sabit mesajda bazı linkler verdim bunun için.
"""Ama çoook daha önemlisi: hangi kelime kaç kere aranıyor?"""
bunun için bir istatistik lazım. tabii atmasyon olmazsa sonuçlar memnun olurum. Tahmin de lazım değil. bilgi var ise müthiş faydalı olur insanlara...

saygılar..

http://inventory.overture.com/d/searchinventory/suggestion/ adresinden, Overture'nin verdiği istatistiklere ulaşabilirsiniz.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
??

arkadaşlar,

forumda bir arkadaş vermişti birkaç ay önce. google adsense nin değil ama sanırım overture nin hangi kelimeye ne kadar verdiğini arayıp görebiliyorduk.

bu linki bilen varmı?

bigowner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir de bu sayfanın kopyası nerde var falan türünden bir sit vardı neydi o?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5