İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fazla Sayfa Gösterimi

TuGRuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar
bazen site tasarımı yaparken fazla gösterim yapıyoruz bu sayı 50 - 200 olabiliyor bazen
sizce bu kurallara aykırımıdır yani kendi adsense hesabına baktıgımız pc den fazla sayfa gösterimi yapmak ?
cevaplarınızı bekliyorum

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aykırı olsa kimse sayfasını geliştirmezdi oyle bırakırdı heralde
tıklamadıktan sonra no problem

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
aslında onu duymuştum pc den sürekli gösterim yapmakta yasakmış..

TuGRuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında kastetmek istediğim sürekli değil sadece tasarım yaparken

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
zaten başka şekilde gösterim yapmak zor olur durup duruken sayfa yenilemek mantıklı degil ama ben sadece duyumu söylemek istedim tam emin degilim ama gecersiz gösteriem giriyormuş işlem bittikten sonra google konu eklicekmisiniz bu şekilde fazla gösterims ayılmıcakmış.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tıklama olmadıktan sonra sayfa gösterimlerinin sorun olacağını sanmıyorum ama aşırısı için durum ne olur o konuda bir fikrim yok.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Size tavsiyem adsense kodu elde ederken reklam boyutu seçilen yerdeki linkle tıklayın.

oradan açılan pencerede her bir reklam boyutu resimle örneklenmiş.
Tasarım aşamasında oradaki resimleri kullanın derim ben.

herşey bittiğinde resimlerle normal kodları değiştirirsiniz.

böylece muhtemel bir riskten korunmuş olursunuz.

Saygılarımla

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bunu dolaylı olarak (başka bir konu aracılığıyla) sormuştum. Gelen cvp ta manuel sayfa yenilemelerin yasak olduğu yazılıydı ancak cvp ın tonu yumuşaktı yani bu konuda esnek davranıyorlar. Bende bazen günde 200 yenileme yapıyorum dediğin gibi kontrol esnasında şu ana kadar bir şey olmadı.

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar diyelim cok hit yapan bir forumunuz var insanlar cevap yazarken başlıkları takip ederken fazlasıyla sayfa dolayısıyla reklam goruntulemiş olur forumlarda adsense sorunsuz yayınlandıgına gore bu konuda ters birsey yoktur tahminimce ;)

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
localde geliştirme yapıyorsan belki sorun çıkar ama localde de geliştirme yaparken reklamlari iptal edersin o anlik olur biter, tabi reklamlar da tüm sayfalarda değilse
önerim reklamlarinizi dinamik olarak include etmeniz, fazla gösterim yapmanin tek sakıncası cpm oranınınızın düşecek olması bence

ve de tıklama yapılmadıktan sonra sorun çıkmaz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5