İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Firefox - 2.0.0.14 Çıktı

eskeyp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ffrw4.png

Help < Update

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Firefox - 2.0.0.13 'den ne gördük de Firefox - 2.0.0.14ten bişey göreceğiz...
hayırlı olsun, ne yapmışlar?

Güvenlikle ilgili bir eklenti düzeltilmesidir topu topu

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mozilla Firefox için yayınlanan en güncel sürüm olan 2.0.0.14 ile bir tane yüksek öneme sahip olarak işaretlenmiş hata giderilmiş durumda. Bahsedilen hata, JavaScript çalışırken özel bir durumda oluşan bir çökme. 2.0.0.14 sürümüne yükseltme yaparak bu sorundan kurtulabilirsiniz. En son sürümü isterseniz aşağıdaki bağlantıdan indirip kurabilirsiniz, isterseniz gün içinde karşınıza gelmesi muhtemel olan otomatik güncelleme özelliğini kullanabilirsiniz.

bu sorunu günde 1 kez yaşayan biri olarak düzeldiğine çok sevindim, mevcut eklentilerden kaynaklandığını düşüyüyordum...

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Valla o açığı kapattıkları iyi olmuş
Gerçi kendini kapattığı zaman kapattığı siteleri hafızaya alıp açıyordu ama yinede günaha sokuyordu :)

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet buna bende çok sinir oluyordum. Benzer bir sorun ie7'de mevcut :)
microsoft amcamlar çok yavaş çıktılar, hatayı bile farkedemediler kesin :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
FF

3ü 5i bilmem
Hiç bir browser tam istediğim gibi değil
FF kullanıyorum, İE iyi ama tipini sevemedim gitti, Opera'da başka bir sorun zaten

Neyse, rapidden bir dosya indirmek istiyorum, sağolsun FF kendince uyduruyor bir şeyler.

4 karekterli güvenlik kodu diyor ama 6 karekter var

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3ü 5i bilmem
Hiç bir browser tam istediğim gibi değil
FF kullanıyorum, İE iyi ama tipini sevemedim gitti, Opera'da başka bir sorun zaten

Neyse, rapidden bir dosya indirmek istiyorum, sağolsun FF kendince uyduruyor bir şeyler.

4 karekterli güvenlik kodu diyor ama 6 karekter var

bilmiyorsan öğren.
1. senin bahsettiğin konunun FF ile ilgisi yok.
2. rapidsharenin uygılaması olan harflerin içerisinde kedi resmi olan harfleri girin ve sadece 4 tanesini girin dediği bir yöntem.
3. seninde benim gibi başın döndü heralde. Bugün neden böyle kötü geçti ki (adıma) :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
bilmiyorsan öğren.
1. senin bahsettiğin konunun FF ile ilgisi yok.
2. rapidsharenin uygılaması olan harflerin içerisinde kedi resmi olan harfleri girin ve sadece 4 tanesini girin dediği bir yöntem.
3. seninde benim gibi başın döndü heralde. Bugün neden böyle kötü geçti ki (adıma) :)

Yok başım dönmedi, gözüm döndü :)
Bir tane dosya indiremedim, 4 karekter diyor, FF'in günahını aldık İE ve Opera'da aynısını yaptı. Suç rapidşeyr'deymiş.
Bu rapidşeyr de iyce sapıttı, kedi arayacaz şimdi karakterlerde, Allah'tan cins mins istemiyor, kedisiz okunmuyordu zaten. 6daki kedimi yav? 4teki çiçek kılığına girmiş kedi olabilir mi?

Sağolasın cevabın için. Operada bir ara 8 karaktere çıkmıştı, ne oluyo la dedim kendi kendime.

desperado64

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu rapidde saçma bir uygulama yapmış , allahtan benim rapid üyeliğim var, yoksa kedi olayını anlayasa kadar kafayı yerdim........

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rapid çok gerekli bir uygulama yapmış çok hoşuma gitti de :)
ben bu FF 2.0.0.14 teki js sorununa yine taktım. yine bug var. eskisi kadar sık olmasa da bug var bunda yine aynı sorun, yine direk kapanmalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5