İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum sitesi için Domain önerisi..

cihatnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üniversitemle ilgi bir forum sitesi kurmayı düşünüyorum fakat Domain hakkında sıkıntılarım var:) Domain adı hangi olsun?

1)www.Gedikforum.com
2)GDK. com satın almış xS
3)www.Gedikfrm.com
4)diğer

gedik.com şikret tarafında alınmış x( önerinilerini bekliyorum.. şimdiden çok teşekkürler..

Ha bide İyinet.com:)

nasıl sorsam? bu site smf mi phpbb herneyse anladınız sanırım. kurulumu hangisi? sadece ve çok hoş:)

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Merhaba,

omuforum, ituforum gibi bir şey daha güzel olacaktır. Script olarak ise burda vBulletin kullanılıyor.

cihatnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tşkler fakat benim Üni. yeni Meslek yüksek okulada var diyorumki diyer MYO kaplayacak bir forum sitesi yapsam hata mı olur?

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
tşkler fakat benim Üni. yeni Meslek yüksek okulada var diyorumki diyer MYO kaplayacak bir forum sitesi yapsam hata mı olur?

Bütün MYO'lar içinse myoforum tarzı bir şey de olabilir. Yani içerisinde üni, okul kısaltması ve forum geçerse insanların aklında daha kolay kalır. Bence tabi.

cihatnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
söylediklerinizi dikkat'e alacağım değerli yorumlarınız için çok teşekkürler..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5