İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Foruma konu açanlar

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Selamlar,

Bu foruma ücret karşılığı konu açan arkadaşlar bunları tek tek elle mi yapıyor ( ki bana göre değil ), yoksa bot gibi birşey mi kullanıyorlar?

Tahminim ikinci seçenek... Bu botları kendileri mi yazıyorlar, piyasada var mı böyle botlar? Çalışma düzenleri kabaca nasıl bunların?

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Botla yapıyorlar sanırım, genelde bana gelen işler bot işleri :D Ama aralarında özgün olsun diye yazan yazdıranda vardır mutlaka
pigeon anlamadı bak aanlaşılır yazamadın bencede

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Yok yav, bizlerden bahsetmiyorum :)

Ücret karşılığı forumlara mesaj attıran veya atan arkadaşlar var, onların çalışma prensiplerini sorgulamak istiyorum sadece...

Mesela 5 ytl ye 10 konu açıyorum gibisinden başlık açan arkadaşların yaptığı işler... Bu 10 konuyu nasıl açtıklarını merak ediyorum...

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
biz bot yazmıştık , youtube gibi forumlardan çekip konu yazıyodu...

satalım :)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
elimde forum poster diye bir masaüstü programı var daha kullanmak nasip olmadı. Ama aynı anda birden çok forumda aynı konuyu açmaya yarıyor sanırım. Eğer birgün kullanırsam bu program hakkında bilgi veririm

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Ekte nasıl bir görünüme sahip olduğunu gösteren resim mevcut. Halen mesaideyim şu işleri bi düzene sokayım mutlaka deniycem.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5