İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forumda

Join

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar forumda online sayısı yüksek konulari inceleyen var o kadar insan bilgi paylaşıyor vs bişiler yapıyor kimse bir yorum yapmıyor.

Join

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yani doğruda bizler sizler herkes burada bişi yapmak istiyor bilgi almak istiyor ama en azından bir fikir paylaşalım arkadaşlar

Kriptex

1
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu ne yazikki böyle bazı insanlar yorum yapmaktan kaçınıyor onların ilgisini çekicek bölümler,konular yok demekki diye düşünüyorum. :)

Join

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahu nasıl olmak bakıyorum inceliyor hadi birine yapmadınız ikincisine yapmadınız 3 neden yapmadınız

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Yazacaksınız işte aktif üyeler forum canlanacak :D

Join

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence iyinet bir duyuru yapsın Şu kadar konu acana : kat Sorumlusu Şu kadar Mesaja : Forum Asayiş : Şu kadar konusu olan ve bilgisi olan Moderatör vs vs gibi...

Join

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bence olması lazım bu ekip burada boşunamı yatıyor insanlar gelsin ki bizde işler yapıp para kazanalım:)

mrfluu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şahsen bende yorum yapmayanlardanım nerdeyse açılan her konuya bakarım ama yorum yapmam :D

ugrboz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
valla bence olması lazım bu ekip burada boşunamı yatıyor insanlar gelsin ki bizde işler yapıp para kazanalım:)

Konulara yorum yapmakla forumdaki ticaret ayrı ayrı konuşulması gereken konular ticaretin canlanması için yönetimin bazı yenilikler ve önlemler alması gerekir.

Kriptex

1
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam yazacağınız iki kelam :) İlgi alanınıza neler giriyorsa söyleyin o bölümlerde yoğunlaşalım :)

wade06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Online sayısı çok değil . Çerezlerin süresi çok .. Ben arada bir offline oluyorum iki saat sonra hala çevrimiçi gözüküyorum forumda ne tuhaf dimi :)

Join

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar tamam ilgilisi olana çeker diyorsunuz mesala denemek için bir anket açalım inanın belki 2 bilemediniz 3 kişi ankete katılır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5