İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forumun Yeni Özelliklerini Kullanın

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
İyinetin yeni geri yükleme veya ileri yükleme özelliklerini kullanarak forumun istediğiniz tarihine giderek paylaşımlar yapabilirsiniz.

Geri yükleme özelliği ile seçtiğiniz geçmiş bir tarihe giderek o tarihteki paylaşımlara katılabilir, online üyelere mesaj atabilir, soruları cevaplayabilirsiniz. Sizin dışınızda kimse gelecek bir tarihten geldiğinizi bilmeyecektir.

Adsense öncesi döneme gidip "bir gün Adsense diye bir şey gelecek" diye Nostradamus'luk yapabilirsiniz.

Facebook öncesine gidip "ne site açsam" diye soranlara "sosyal ağ sitesi aç çok tutar" diye cevap verip, aynı zamanında da cevabında "adamakıllı soru sorduk, saçma fikirlerin kendine kalsın" cevabını alabilirsiniz.

Yada forumun ilk yıllarına gidip sayısız Anonymous nickli şahıslarla çeşitli eğlenceleri tartışmalara katılabilirsiniz.

İleri yükleme özelliğini de tahmin etmişsinizdir, arzu ettiğiniz gelecek bir tarihe gideceksiniz. Gerçi konuşulanlardan bir şey anlamayacaksınız ama olsun, sizin için ilginç bir deneyim olabilir.

Aramızda kalsın, bu yazıyı 2021 yılı 14 Ağustos Cumartesi günü çift ekranlı akıllı telefonumu kullanarak geri yükleme oluşturarak yazıyorum. Burada ortam çok farklı hayal bile edemezsiniz. Foruma girişler için yüz tanıma teknolojisini kullanıyoruz. Eskiden parmak izimizle giriş yapıyorduk, ama son yapılan hek girişimlerinde parmak izlerimiz kopyalandığı için böyle bir değişikliğe gidildi.

Forum admini aLViN yakın zamanda "canlı forum" kodu ile geliştirilen forum hakkında detaylı bilgi verdi. Babası CaLViN öldükten sonra forumun başına geçmek için kardeşleri ile kısa süreli bir tartışma yaşayıp sonunda tartışmayı kazanıp forumun başına geçmiştir. Forum nüfusu bu arada lazer klavyeleri ile post atan ve şefaf ekran teknolojili telefonları ile konferanslara katılan 7-8 yaşında çocuklardan oluşuyor.

Beni sorarsanız hala buralardayım. Bu süre zarfı içinde sayısız defa banlanıp, çeşitli renklere boyanmışımdır. Bir ara şık bir arı vermişlerdi, aLViN geldikten sonra tüm arıları kaldırıp sırıtan bir robot yerleştirdi her yere. Çok soğuk duruyor hala ısınamadım.

Şimdilik bu kadar yeter. Seçiminizi yapın.

Siz hangi tarihe gideceksiniz?

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Forumun şimdiki hali güzel:)
7-8 yaşındaki veletlerin de ne işi var onlar koşup top oynasın

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Uzak geleceğe mesajımdır. Gelecek anlatımıyla çok uzun bir cümle olacak.

0040O00v
E|F.1-569"F,天E4696 5462FEGH]~ α %FFA
5R/ ß|

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5