İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

fsbnetwork.com Bileniniz Varmı?

• Konbuyu başlatan Janizary
  • Başlangıç tarihi
J

Janizary

Misafir
ben bu host firmasından host almayı planlıyorum.Fiyatları,özellikleri uygun hostbulda da kullanıcı yorumlarının %100'u olumlu.Daha önce kullanan varsa yorum yazabilirmi ya da gözlemleriniz sonucunda ulaştığınız bilgileri yazabilirmisiniz

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende kullandım firma sahibi çok ilgili birisi, tavsiye ederim...

J

Janizary

Misafir
peki güvenliği nasıl hiç heklenme&saldırı gibi olaylar yaşadınız mı benim için güvenlik ön planda.Birde hızı nasıl?

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sayfayı google'dan buldum, eski bir post, ama bende şimdi şu firmayi duşunuyorum, acaba yeni yorumlar olur mu? bu firma ile çalışan var sa, haber edin, karar vermem lazım

trbak

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
post eski ama mesajım bulunsun. Bulaşmayın arkadaşlar. Firma ile başımdan geçen birkaç olayı anlatmak isterim. Atalarımız boşuna söz söylemez!!! Ucuz etin yahnisi olmaz! Kısaca özetlemek gerekirse malum firmadan birkaç ufak sitem için ekonomik bayi hosting aldım. Hedef hiti yakaladığım anda değiştirecektim zaten fimayı.. Gel gelelim ne varki ulaşılabilirlik sorunu hat safhada.. Çoğu kez konuyu yetkililere ilettim. Fakat aldığım cevaplar şöyle yada buna benzer birşeylerdi; Server'a saldırdılar, sizin hosting hesabınızı yeni makinaya taşıcaz eski makina yavaşladı.. vs. vs. VARIN GERISINI SIZ DUSUNUN.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5