İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Galatasaray'a Kötü Haber

X

Xman

Misafir
Az önce okudum federasyon galatasarayı, ankaragücü maçında çıkan olaylardan dolayı cez kuruluna sevketmiş ve 1 maç saha kapatma cezası istemiş, eğer ceza kesinleşirse bu hafta trabzon deplasmanına giden galatasaray dönüşte Ali Sami Yen'de oynaması gereken fenerbahçe maçını seyircisiz oynamak zorunda kalacak. Federasyon bu ligin tadını iyice kaçırdı, artık ne maç seyredesim geliyor nede başka bir şey.

T

trgy

Misafir
Beşiktaş stadında kendilerini bıçakladılar ona ceza verildi, aynısını GS'de almalı.

X

Xman

Misafir
O zaman şöyle olur :) ben koyu galatasaraylıyım deplasmandaki fener maçından önce fenerin evindeki en son maçına sarı lacivert kaşkolla gidiyim orada 2 olay çıkartiyim hoppp fenerin sahası kapansın galatasaray maçını evinde seyircisiz oynasın :) İstanbulda parayla bu işi yapacak adam çok tabi bunları yönlendirecek adam da çok.

Federasyon İBB maçında sahaya girenler diyarbakır taraftarı değil terör örgütü yandaşları demiş, o zaman ali sami yende olay çıkaranlarda gs taraftarı değil bence :D

GeniusTurkish

1
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Az önce okudum federasyon galatasarayı, ankaragücü maçında çıkan olaylardan dolayı cez kuruluna sevketmiş ve 1 maç saha kapatma cezası istemiş, eğer ceza kesinleşirse bu hafta trabzon deplasmanına giden galatasaray dönüşte Ali Sami Yen'de oynaması gereken fenerbahçe maçını seyircisiz oynamak zorunda kalacak. Federasyon bu ligin tadını iyice kaçırdı, artık ne maç seyredesim geliyor nede başka bir şey.

Harbiden ya bu federasyon bu sene bir değişik.

T

trgy

Misafir
O işler öyle düşünülürse çok yöne gider. Fenerbahçe tribününden de Keita'ya cisim fırlatan kişi Beşiktaşlı olabilir ona bakarsan. :)

Bi kere o kişilerin orada dolanmasından bile GS ceza almalı çünkü insan hayatı tehlikede oluyor orada.

X

Xman

Misafir
Küme düşürmeler, hükmen mağlubiyetler, saha kapatmalar, elle gol atanları göremeyen hakemleri ertesi hafta önemli maçlara atamalar, yıllardır gördüğüm en kötü federasyon yönetimi bu.

X

Xman

Misafir
O işler öyle düşünülürse çok yöne gider. Fenerbahçe tribününden de Keita'ya cisim fırlatan kişi Beşiktaşlı olabilir ona bakarsan. :)

Bi kere o kişilerin orada dolanmasından bile GS ceza almalı çünkü insan hayatı tehlikede oluyor orada.

Bu konuda haklısın insan hayatı herşey den önemli bencede ;)

E

Ephitet

Misafir
Kapatma cezası alacağını sanmıyorum, tamam güvenlik açığı olabilir, tedbir alınmalı ona bende katılıyorum ama bıçaklama ile bu çok farklı. Bu olayda taraftarın atılması diye bir olay yok, adam kendisi atlıyor. Bjk maçında başka birisi tarafından bıçaklanıyor ve stad a "bıçak" sokuluyor bu olayda böyle birşey yok. Para cezası alacak g.saray.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Biletleride almıştık, nerden çıktı şimdi bu.

E

Ephitet

Misafir
Kapatma cezası alacağını sanmıyorum, tamam güvenlik açığı olabilir, tedbir alınmalı ona bende katılıyorum ama bıçaklama ile bu çok farklı. Bu olayda taraftarın atılması diye bir olay yok, adam kendisi atlıyor. Bjk maçında başka birisi tarafından bıçaklanıyor ve stad a "bıçak" sokuluyor bu olayda böyle birşey yok. Para cezası alacak g.saray.
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Büyükşehir Belediyespor - Diyarbakırspor maçında yaşanan olaylar nedeniyle Diyarbakırspor'a 3 maç, Ankaragücü'ne ise çirkin ve kötü tezahüratların aynı sezon içerisinde 4. kez tekrarlanması nedeniyle 1 maç kendi sahasında seyircisiz oynama cezaları verdi. Kurul, Galatasaray'a ise 185 bin TL para cezası verdi.

demiştim. :)

T

trgy

Misafir
Bu haksızlık ve siyaset karışmasıdır.

Diyarbakırspor kurallara göre düşmesi gerekiyordu ama düşürmediler. Her ne olursa olsun ileride böyle bir olay daha yaşanırsa yani başka bir takımın maçları da böyle yarıda kalırsa onlarda düşürmemeleri için Diyarbakırspor'u örnek göstereceklerdir.

Kısacası ya kuralların değişmesi lazım ya da kararın yanlış olduğunun farkında varılması lazım.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
başkası olsa kapatırlar sahayı ama ucuzmuş fedarasyon

UfuX

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Galatasarayımız'ın Ankaragücü'nü 3-0 mağlup ettiği maçın ardından bir kişinin tribünden düşmesi sonucunda PFDK'ya sevkedilen sarı-kırmızılı takımımızın cezası belli oldu.

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, yaşanan bu olayın ardından Galatasarayımız'a 185 bin TL para cezası verdi.

Turkcell Süper Lig'de 27. haftada oynanacak olan Galatasaray - Fenerbahçe derbisi seyircili oynanacak.

İşte PFDK'dan yapılan açıklama:

GALATASARAY A.Ş.'nin, 14.03.2010 tarihinde oynanan GALATASARAY A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ Turkcell Süper Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içerisinde 2. kez gerçekleştirilmesinden dolayı takdiren 80.000.- TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada GALATASARAY A.Ş.'nin, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 100.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada GALATASARAY A.Ş.'nin, yayın yetki belgesi olmayan TV kuruluşunun stadyumda çekim yapmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 5.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Cezaların birleştirilmesi suretiyle GALATASARAY A.Ş.'nin, toplam 185.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.
Kaynak: Webaslan.com

ugrboz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Futbola siyaset tamamiyle karıştı.
Diğer tarafta sahaya taşlar yağıyor insanların gözü kör ediliyor.
Bunlara resmen göz yumuluyor.
Gündem değişikliği yaratmak için Galatasaray'a ceza yağıyor.
Sonuç olarak herkes cezasını ceksin ama hakedene hakettiği kadar ceza verilsin.
Umarım FİFA'da Futbol federasyonuna gereken cezayı verir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5