İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Galatasaray'da Yeni Patron Rijkaard

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Galatasaray kulübünün resmi internet sayfasından yapılan açıklamada, teknik direktörlük görevine Hollanda'lı Frank Rijkaard'in getirildiği duyuruldu.

Sarı kırmızılı kulübün resmi internet sayfasından yapılan açıklama şöyle:

"Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı teknik direktörlüğüne Frank Rijkaard getirilmiştir. Kendisine yeni görevinde başarılar dileriz."

Daha önce Hollanda Milli takımının ve Sparta Rotterdam'ın teknik patronluğunu yapan 46 yaşındaki Rijkaard, 2003 yılında ise Barcelona'nın başına geçmiş ve Katalan ekipte 1 Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu, 2 La Liga ve 2 defa da İspanya Süper Kupası şampiyonluğu sevincini yaşamıştı.

Hadi bakalım hayırlısı.

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"hagi" gelmeli ilk getirdiklerinde tecrübesizdi biraz yoğruldu, giderken bigün geri geleceğim demişti bir kaç sene içerisinde bence tekrar gündeme getirmeliler, e.sağlam gibi iyi işler yapacağını düşünüyorum

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Artık Sabri'ye şut çekmeyi öğretmesi lazım :D

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bir türk takımına bu şekilde saygı duydugum bir antrenörün gelmesi gerçekten gurur verici. Tebrikler..

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
galatasarayda o yönetim varken sezon bitmeden buda gönderilerse şaşırmam :)

XxGenCxX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu adama bu kadar para verilirmi ya, 4 MIO $ verilmez gercekten..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5