İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Garanti ödeme noktası olan, çalışan, bilen?

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Merhaba,

Garanti Bankası ile yeni çalışmaya başladık. İlk biz onların yanına gittik, fakat pek önemsenmemiştik şube çalışanları ve müdürü tarafından. Fakat onların bizi ziyareti sonrası pek çok şey değişti, komisyon oranlarından tutun, nezaketlerine vs. kadar :)

Bu bağlamda bir de bize şu teklifi yaptılar; ilçemizde henüz Garanti'nin bir şubesi yok.

Garanti Bankasının ilçedeki ödeme noktası, satış noktası olun. Kredi kartı tahsilatı yanında Digiturk, TTnet, Türktelekom gibi faturaları da tahsil edin. Ayrıca kredi kartı başvuru noktası olun. Yapılan her işlemden komisyon alın.

Fazla bir vaktimiz olmadığı için tam detayları konuşamadık ama, sizlerde böylesine bir çalışma içinde olan var mı? Avantajları, dezavantajları gibi?

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Büyükşehirde ve cadde üzerinde olacaksın ki, yapacağın işten anlayacaksın.

Onların şartında, aylık 2.000.000 TL - 5.000.000 TL (eski parayla 2 ve 5 trilyon) arası tahsilat yapacaksın ki, onun komisyonu ancak sana yetsin.

Ben artık tavsiye etmiyorum düşünenlere de..

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
O kadar tahsilatı kendi bankalarının şubeleri yapsında sonra senden istesinler gneral :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5