İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

garanti sanal kart

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mrb.
garanti sanal kart almak istiyorum
yeni bir paypal açıp verifed yapmak için ve domain almak için vs.
bu garanti sanal kartı 18 yaşından küçüker alabiliyor mu acaba.?
birde garanti sanal kart ile birlikte bize bir hesap numarası açılıyormu
ve ay sonunda extre veya buna benzer bişey geliyormu ?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanal kart açtırabilmeniz için Garanti de banka hesabınız olmalı. İnternet şubesini aktif ettirseniz Kredi kartı olmadan Sanal Kart, Kredi Kartı olunca Sanal Master Card adı altında kartlarınız olabiliyor.

www.garanti.com.tr den online başvuru yapabilirsiniz. Tabi bayram tatilini beklemeniz gerekmekte. Banka hesabı başvurusu yaparsanız kabul edilecektir.

Kolay gelsin..

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anladım.
peki 18 yaşından küçüğüm ben banka hesabı açabiliyormuyum
bir de tam linki verirmisiniz başvuru için

P

Picoo

Misafir
http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=21088&page=2
biraz bilgi

+ Benimde sorum sanal kartı hemen açtıra biliyormuyum yani anında?Ben pazartesi gidecem ve bana yeni bir hesap numarası vericekler ben orda onlara internaktif bankacılıgıda kullanmak istiyorum dersem onlar ordan acıcaklar mı?Pazartesi başvursam kaç gun içinde ben sanal kartımı alırım kısaca bu.

DoLLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Picoo' Alıntı:
Benimde sorum sanal kartı hemen açtıra biliyormuyum yani anında?Ben pazartesi gidecem ve bana yeni bir hesap numarası vericekler ben orda onlara internaktif bankacılıgıda kullanmak istiyorum dersem onlar ordan acıcaklar mı?Pazartesi başvursam kaç gun içinde ben sanal kartımı alırım kısaca bu.

Aslında sorunun yanıtı, verdiğin forum linkte mevcut.
-Vadesiz Hesap açma işlemi hemen yapılıyor.
-İnternet Bankacılığı talimatını şubeden verdikten birkaç gün sonra açılıyor.
-İnternet bankacılığı üzerinden sanal kartınızı hemen açıyorsunuz.

Şimdi Çarşamba-Perşembe günü internet bankacılığın açılır, sende sanal kartına kavuşursun diye net birşey söyleyeceğim, sonra Garanti bankasından kaynaklı bir gecikme oldu mu, burayı birbirine katacaksınız :) O yüzden genel olarak birkaç gün diyeyim. Yok ben anlamam, birde sözlü duymak istiyorum derseniz, alın elinize telefonu arayın 4440333 no'lu AloGaranti'nin numarasını..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kredi kartı olmadan sanal kart kullanımı şöyledir. İnternet şubesinden istediğiniz an açtırabiliyorsunuz fakat banka hesabınızdaki parayı buraya aktardıkça limiti yükseliyor. Hemen sanalkart açabilirsiniz yani..

Banka hesabını açtırdıktan sonra müşteri no ve bankamatik şifreniz ile internet bankacılığını internet üzerinden açtırabiliyorsunuz. internet şubesi şifreniz cep telefonuna mesaj olarak geliyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5