İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Genç Toplist Hakkında

TNT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Toplistimizdeki Tüm Siteleri Silmek Zorunda Kaldık Gerekli Açıklama İndexte Var.
Gerçekten Böyle Bir Karar Almak Zorunda Kaldığımız İçin Üzgünüz.
Artık Gerçek Anlamda Webteki En İyileri Toplistimize Kabul Edicez.En Azından Sayfa Düzeni DÜzgün Olan, 9999 Tane Toplist Kodu Olmayan, iframa Kullanmayan, Yalan-yanlış başlıklar kullanmayan siteler eklenebilir toplistimize...

Desteklerinizi Bekliyoruz Sizin Sayenizde Buralara Geldik Sizin Sayenizde Saygın Listlerden Biri Olma Yolunda İlerleyeceğiz

Genç Toplist | Pr 4 Toplistiniz
www.genctoplist.com

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
tebrik ederim keşke herkez sizin gibi düşünse.

TNT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür Ederim...
Adam Sohbet Sitesi Diye bi Sitenin indexini çalıo alt sayfalar yok 999 topliste ekliyo sonra pr 4-5 oluyo aman süper sitem var diyor sonra hile hurda iframe lerle toplistlerde üst sıralara cıkıyor... Bıktım Artık Gerçekten Bıktım...

Amacıma Ulaşacağım Bu Defa Hiç Bir Tolerans Göstermeden Gerçekten Emek Verilerek Yapılmış Siteleri Onaylıyacağım....

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Emek Verilmiş Sitelerin Senin Toplist Kodunu Sayfasına Ekliceğinimi Zannediyorsun?

Neyse Hayırlı Olsun.
Artık Herkesin Toplisti Var site.com/toplist diye açıyorlar :)

TNT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaçı PR 4 ?
Pr 4 Olmayı Ve Toplistimle İlgilenmeyi Kendim İçin + Bir Puan Sayıyorum Ve Kesinlikle Bi forum Veya Sohbet Sitesinin /toplist şeklinde olan toplistleriyle aynı kategoriye koyulmayı istemiyorum...

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaçı PR 4 ?
Pr 4 Olmayı Ve Toplistimle İlgilenmeyi Kendim İçin + Bir Puan Sayıyorum Ve Kesinlikle Bi forum Veya Sohbet Sitesinin /toplist şeklinde olan toplistleriyle aynı kategoriye koyulmayı istemiyorum...
birçok pr4-pr5 toplist var, ve gerçekten extra haklı adam çalışılmış emek verdiği bir siteyi toplist'e eklemiyor, eklemezde... bu yüzden işe yaramaz site ( yani dediğin 10larca siteye eklenmiş chat siteleri ) ve birçok kurnaz ( ilk gün anasayfaya ekliyim sonra /toplist.html 'e atıp frame çeken) kişinin siteleri ekleniyor böylece kalite gerçekten düşüyor..

benimde toplist'im varda ordan biliyorum :).. gerçekten zaman kaybı olmaya başladı hergün 10larca siteden iyi 2-3 tanesini ekemek..

TNT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haksızsınız Demiyorum , Emek Verilen Siteler Eklenmiyor...
Ama kastettiğim adam copy past yapmış indexi tek sayfa site bunun emeği nedir?? :S

Ben Birşeyler Yapmaya Çalışayım da Gerisi Benim İçin Önemli değil 20 siteyler yoluma devam etsem noolur kaliteli olsun 20 olsun en son kapatırım toplisti en kötü ihtimal ama olucaksa kaliteli olmalı dimi?

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haksızsınız Demiyorum , Emek Verilen Siteler Eklenmiyor...
Ama kastettiğim adam copy past yapmış indexi tek sayfa site bunun emeği nedir?? :S

Ben Birşeyler Yapmaya Çalışayım da Gerisi Benim İçin Önemli değil 20 siteyler yoluma devam etsem noolur kaliteli olsun 20 olsun en son kapatırım toplisti en kötü ihtimal ama olucaksa kaliteli olmalı dimi?
umarım başarırsın bende senin gibi yapmaya çalışmıştım zamanında ama gerçekten başa çıkılmıyor hergün gereksiz 50-60 kayıt... Sonunda bende otomatik üyelik yaptım hiti olmıyan siteleride 24 saat içinde atıyorum başka bir çözüm kalmadı başa çıkamadım.. Sanmıyorum chat sitesi sahipleriyle başa çıkmanı ama ( yabancılar bile artık yeter diye türk chat sitelerinden yakınıyorlar, türkler her zmaanki gibi işin kolayında hadi hayırlısı ) başarılı olman ümidiyle..

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çoğu iframe yapıyor.
TnT nin Yaptığını Önceden Düşünmüştüm.
Ama Toplist En Az Pr6 Olana Kadar O İş Olmaz.
Piyasada Belli Başlı Toplistleri Eklerler.
Ama Bunlar 2-3 Toplist İle Sınırlı.
İnş. İstediğin Olur.

TNT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu Toplistin bana bir geliri yok şuan için kaybedecek bişeyim yok bunun için ben bundan sonra düzenli bir şekilde sitelri kontrol ederek kaliteye önem vererek toplistle ilgilencem kaybedicek bişeyim olmadığı için sorun yok

Çok Çok Çok Teşekkürler Yorumlarınız için...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5