İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gitmek istenilen ülkeler

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bir gün her şeyi bırakıp çekip gitmek istediğiniz bir ülke var mı?

Benim var.

İlk önce İzlanda.

Dünyanın en zengin ülkesi. Herkes kendi halinde. Hayat o kadar olağan işliyor ki insanlar sıkıntıdan intihar ediyor. Yani para var, ev, mal mülk her şey var ama heyecan yok. Hırsızlık yok, bir sorun yok, aksiyon yok. İnsanlar zengin ama mutsuz. Ben yine de sıkılana kadar burda kalmak isterdim.

destpage-rt-iceland-4.jpg

Sonra Arjantin, Brezilya, Kanada, belki son olarak ABD :)

Sizin gitmek istediğiniz bir ülke var mı?

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Vize problemi olmayan şöyle bir suriye-şam yapıp arkadan bir günde mısır yapıp 2 günde 2 ülke gezmek eğlenceli olur diye düşünüyorum ben :)

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
O piramitler yok mu, onları yakından görmeyi çok isterim.

Ardından Roma'ya gitmek için gün* sayıyorum, aldığım habere göre bayisi olduğum bir firma önümüzdeki yazda promosyon paketi olarak Roma tatili eklemiş. Sabırsızlıkla bekliyorum :)

Tabii ki gezme maksatlı, geri dönmemeyi düşünmek çok farklı düşünce geliyor bana..

*: Düşündüm de, gün yerine ay sayıyorum demek daha mantıklı :p :D

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Singapur, Çin (Hon Kong, Şanghay), Tayvan, Japonya
Sanırım uzak doğu benim daha çok ilgimi çekiyor. Parayı bulursam gemiyle uzak doğu seyahati yapabilirim.

Geri dönmek üzere giderim ancak. Türkiye den başka ülkede uzun süreli yaşayabileceğimi sanmıyorum. Bizim herşeyimiz farklı :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Ben İspanya'ya gitmeyi çok istiyorum. Birde sırf o böcüklerden tatmak için Tayland'a gitmeyi istiyorum.

Eğer ülke ülke dolaşmak istiyorsanız ancak maddi olanağınız yok :D Yapılacak en güzel şey, gemilerde çalışmaktır. Bir arkadaş çalışıyor ve neredeyse görmediği ülke kalmadı desek yeridir.

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gemilerde çalışmak güzel yalnızca kaptan veya reis olursan. O zaman daha rahat oluyor. Bende Japonya'ya gitmeyi çok istiyorum.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Benim Güney Amerika ülkelerine özel bir ilgim var; Brezilya, Arjantin, Peru, Uruguay, Kolombiya... Ayrıca Meksika.

Bunların dışında Kanada ve Norveç...

Uzakdoğu ülkelerinden ise yalnızca Çin...

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şöyle bol yeşili olan, sakin ve huzurlu, iyi insanların bulunduğu bir ülke var mı :)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Konu dışı ama sadece makara olsun diye söyluyorum birisinin MSN inde görmüştüm :D:D

Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan Davos'a bir daha gitmeyecekmiş ya :D e sevmeyenler direk oraya gidebilir... :D:D

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Brezilyayı çok seviyorum bende özellikle kızlarını.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Neden? Damsız girilmiyor mu? :D

eyvah msn deki resim sahtemi?
sen dam mısın :(

Ben Meksika istiyorum, ancak hem uzak hemde güvenlik sorunu nedeniyle açıkçası yemiyor :D
Çünkü herhangi bir turla gidip turist olarak değilde biraz orada yaşamak istiyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5