İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

gittigidiyor.com hakkında

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumda aradim ama bulamadim. Gİttigidiyor su an üye aliyormu ve tıklama basınamı ödeme yapıyor yoksa farklı bir sistemmi

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumda aradim ama bulamadim. Gİttigidiyor su an üye aliyormu ve tıklama basınamı ödeme yapıyor yoksa farklı bir sistemmi

Tıklama başına ödeme

Web sitenizin içerik sayfalarında yayınlayacağınız GittiGidiyor'a ait ürün linklerine veya reklamlarına, kullanıcılarınız tarafından yapılan her tıklama başına ödeme yapılır. Tıklama başına ödenen katsayıyı da artırmak sizin elinizdedir.

Kazancınız nakit ödenir

Eğer bireysel site sahibi iseniz, iş ortaklığı programı minimum ödeme limitini aştığınızda, sizin talimatınızla kazancınız bize bildirdiğiniz banka hesabınıza, ilgili stopaj vergisi kesildikten sonra nakit olarak yatırılır

Devam ...

üye almıyor su an istersen bir dene yinede :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5