İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gmail erişim problemleri

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
3 gündür gmail'e giremiyorum. Daha doğrusu bazen giriyor oda çok zor oluyor. Uğraşmam gerekiyor. Şifre vs... girişi yapılıyor ondan sonra site ya açılmıyor hata ekranı geliyor ya da beyaz bir sayfa da kalıyor.

Sizde de böyle bir sorun var mı ?

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Sorun bağlantında ya da bilgisayarında...
Bende hiç bir problem yok şükür!

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bende de bir problem yok. Olmasın da, istemem! :) Tüm pop3lerim orada :p

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
3 gündür gmail'e giremiyorum. Daha doğrusu bazen giriyor oda çok zor oluyor. Uğraşmam gerekiyor. Şifre vs... girişi yapılıyor ondan sonra site ya açılmıyor hata ekranı geliyor ya da beyaz bir sayfa da kalıyor.

Sizde de böyle bir sorun var mı ?

Google'ın kendi tarayıcısı ile denedin mi? Chrome ile?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
ne ff, ne opera ne de explorer ile giriş yapamıyorum. Daha doğrusu sadece gmail'e değil google hesaplarına giremedim. Bilgisayarı temizledik gene çözüm olmadı.

En son önerin ile Chrome yükledim ve onla giriş yapabildim.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Tarayıcı olarak ne ff, ne de ie kullanıyorum. Chrome çok basit ve hoş geliyor bana, aynı zamanda profesyonel gibi :)

Problemi hallettiğine sevindim.

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Net baglantisi zayif oldugu zaman giris yapilamiyor. Beyaz sayfa olarak aciyor benim nette sorun oldugu icin singal zayif geldimi ayni sorun bende de oluyor. Ama baglantiyi kontrol et diyor.

Sayfayi yenileyince aciliyor.. Bakalim birde chrome kullanalim o zaman nasil olucak..

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Chrome ne yazıkki tam çözüm sağlamadı. Arada gene oradan da bağlanamadığım zamanlar oluyor. Ama diğer tarayıcılara göre daha sorunsuz çalışıyor.

Büyük ihtimalle bilgisayar ile alakalı bir sorun ama bir türlü çözemedim.

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yagmayok bende de aynı sorun var. gerçi ben hesabıma girebiliyorum ama mesaj silmiyor. mesajları seçip sil diyorum silmiyor taşı diyorum taşımıyor. google chrome tavsiyesinde bulunuyor gmaili daha iyi kullanabilirsiniz diye. bence chrome u kullandırmaktan başka bir şey değil. çünkü hiç sorun olmamıştı şimdiye kadar şu 2-3 gündür sorun çıkarıyor.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Girsede dediğin gibi bazen mesajları silme, okuma gbi sorunlar oluyor. Yukarıda işlem devam ediyor gibi bir yazı çıkıp kalıyor.

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
chrome'u kullandırmaya özendirmekten başka bir şey değil bence. veya kendilerinde sorun var tarayıcı ve bilgisayarla bir alakası yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5