İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

godady wp host

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
godady den wp host kullanan ya da bilgisi olan var mı kolayca anlasılabilir mi kullanımı? ben çünkü wp yi ilk defa kullanıcam birde hostum karısık olsun istemiyorum.şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

T

trgy

Misafir
Karışık olsun istemiyorsun, cpanel bulunduran bir yerden host al ve o hostta fantastico deluxe bulunsun. 2-3 tık ile otomatik olarak kuruluyor bu sayede.

önerebileceğim yerler;

netinternet.com.tr
hostgator.com

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Hostgator'ın wp kurulumu çok kolay sınırsız barındırma var. İşlemci yüzdesi %25 ve çok iyi şekilde ayarlanmış. 3 tane WP sitem vardı CPU %1 bile değildi :)

İngilizcen varsa teknik destekleri güzel

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben 1 seneye yakın godaddy linux hostingte birkaç wordpress site barındırdım. Sitelerin hızı fena değildi ama admin panelleri çok yavaştı. Daha sonra deneme amaçlı hostgator'a taşıdım bir sitemi, baktım orası daha hızlı, tüm siteleri taşıdım.

Tavsiyem direk hostgator'dan başla, godaddy'nin paneli biraz karışık ve cpanel gibi esnek değil. Hostgator çok hızlı sayılmaz ama fiyatına göre performansı ve desteği çok iyi.

Starsailor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
godaddy'den host almayın. abartı derecede yavaş sunucuları var. hostgator iyi bir seçenek.

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ama hostgator türk bankaların kredi kartlarıyla ödeme kabul etmiyormus yoksa bende aslında ordan almak istiyodum ama ödeme sıkıntı oldu bide hostgatorda domain kaydediliyor mu acaba?ayrıca limitsiz wp alanı ve trafik için hangi host secenegini almamı önersiniz?

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
ama hostgator türk bankaların kredi kartlarıyla ödeme kabul etmiyormus yoksa bende aslında ordan almak istiyodum ama ödeme sıkıntı oldu bide hostgatorda domain kaydediliyor mu acaba?ayrıca limitsiz wp alanı ve trafik için hangi host secenegini almamı önersiniz?

Ben kredi kartı ile ödeme yapıyorum kabul ediyor. Kredi kartı senin üzerine olmalı sadece.

Domain kaydedilmiyor

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben kredi kartı ile ödeme yapıyorum kabul ediyor. Kredi kartı senin üzerine olmalı sadece.

Domain kaydedilmiyor

hostgatorturkey de sadece uk 'den kredi kartı ve paypal kabul görüyor diyor ben isbankla calısıyorum o kabul edilir mi acaba?

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

Ben ilk faturamı kredi kartıyla ödemiştim, daha sonrakileri paypal'la ödedim, ikisinde de bir sıkıntı olmadı.

Baby Plan en uygun paket olucaktır. Sınırsız site barındırabilirsin. Trafik ve alanda sınırsız, %25 cpu limiti var.

Domain kaydedilmiyor bildiğim kadarıyla, godaddy veya hernagi bir kayıt sitesinden aldığın domaini hostgator'un verdiğin ns'lere yönlendiricen.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5