İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Goldkey Kullananlar Dikkat

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Goldkey artik türk hitlerini saymiyor. Yabanci traffic ile devam edebilirsiniz.

H

hknylmz

Misafir
para kazanamayıp hesabını satmak isteyenler iletisime gecebilirler

100 ytl odeyebilirim hesab basına

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyler bir sakin olun. Bu bilgiyi arkadaşlarınızdanmı aldınız? Farkettinizmi domain isimlerinide göstermiyor. Hadi türk hitlerini saymadı diyelim, yabancıları sayıyor. Peki neden domain isimleri gözükmüyor dünkü istatistiklerde? sadece visitors ve clicks gibi bilgiler var. Belki sistemde bir arıza oluşmuştur.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim yabanci hitlerimde sorun yok. Türk hiti olam bir sitem vardi. Ona gelmemis. Her zaman her gün geliyordu. Türkleri banladi gecmis olsun.

S

Sycho

Misafir
demiştim zamanında iyi hatırlıyorum 1 ayımız daha kaldı diye geçmiş olsun bugun açıklamada türk hitleri sayılmıyor. sayılmıcak dendi galiba iyi çalışmalar.

H

hknylmz

Misafir
benim site url leride gozukuyor goldkey hesabımda yabancı hitler icin sanırım turk hitleri olan domainleride silmisler turk hitleri ile beraber

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yakinda tüm parking sitelerinden türk hitlerini saymayacaklar. Sirada sedo var. Belki 0,01€ ya düsüsür

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yakinda tüm parking sitelerinden türk hitlerini saymayacaklar. Sirada sedo var. Belki 0,01€ ya düsüsür

Türk hitlerinin sedoda daha az vermeye başlamış olabilir. Gösterim/Tıklama aynı olduğu halde gelir düştü, belki de verilen reklamlar düşmüştür bilemeyeceğim..

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hayir, asil neden türk hitlerinden sikayetci olmaliriymis. Yabanci domainlerde türk hiti oluyormus. Domain alicisi hite bakarak aliyor. Ama hitin tr den geldigini bilmiyor. Türkleri domain satistan men edemiyecekleri icin parkingi kullanmalari icin caydirici yöntemlere basvuruyorlar. Parking olayi türk hiti olan icin sona geliyor.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bugünkü istatistiklere baktim. Yabanci sitelerimin oldugu hesaplar canavar gibi calisirken türk hitimin oldugu hesap yerinde sayiyor. Türk hiti olanlar artik kullanamayacak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5