İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google adsense den en hızlı nasıl cevap alınır.

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
2 ay boyunca ads başvurusu beklediniz ama sonuç gelmedi mi ?
İşte cevap siteyi satın ve bunu google'a mail ile belirtin ve bu adrese almak istiyorum deyin..
Sonuç mu :)

18 saat sonra kesin cevap denendi ve olumlu sonuç alındı :)

Herkese bol şans :)

(maili hem türkçe hem de ing. yazın)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
İşte cevap siteyi satın ve bunu google'a mail ile belirtin ve bu adrese almak istiyorum deyin..
Buradan bişey anlamadım.Sitemi niye satıyımki bu adrese almak istiyorumda ne adresini vericem ben sattım siteyi zaten. :D

Benim yöntemim kesin bi yöntem.Adsenseye başvurun 1-2 gün sonra adsenseye mail atıp hesap durumunuzu sorun o zaman hesabınızı inceleyip onaylıyolarsa veya onaylamıyolarsa size bilgi verirler.Bide site içeriğiniz kaliteli olmalı.Eskisi gibi bi blog açıyım içine 3 yazı kopyalıyım devri sona erdi artık adsense takmıyo bile bu başvuruları..

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
satmak istediğiniz içerikli adrese açmak için başvuru yapın ama siteyi satın satmayın satmış gibi yapıp satmayın beni ilgilendirmez.

Başka adrese kaydımı aldırmak istiyorum deyin.

BLooDLeSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsenseye Eskisi gibi bi blog açıyım içine 3 yazı kopyalıyım devri sona erdi artık adsense takmıyo bile bu başvuruları..
benim blogumda 3 tane yazı vardı ve onaylandı :D onay alalı 2-3 ay civarı oluyor.Blogger en iyi çözüm.Ama siz yine de içeriğinizi kaliteli tutun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5