İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GOOGLE ADSENSE KAZANCIM - %100 ÖDEME KANITLI BUYRUN İÇERİYE :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kalbim_omer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
A

a.ışık

Misafir
peki arkadaşım; eğer e-kitap'da denilenleri yaptığım halde, eğer hiçbir kuruş kazanamazsam: bana söyle şöyle bir garanti:
ödediğim paranın belli bir kısmını yada hepsini geri ödeme, yada senin belirlediğin herhangi bir garanti verebiliyor musun??
eğer elinde herhangi bir garantin varsa: hodri meydan! hemen bugün o e-kitabını alırım, hem de seve seve.. hadi, şimdi buyur bekliyorum?

Ekleme: arkadaşa çok basit birşey sordum, 3 defa sordum aynı şeyi msn'de de, burada da: basit birşeydi, 3 yaşında yeğenim anladı..
diğer e-kitap sahtekarları gibi arkadaş da dolandırıcıdır arkadaşlar, yazık ki peşinden sürüklediği umutla bekleyen saf 7 kişi daha varmış.. itimat etmeyin arkadaşlar.

serdar048

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya hocam benim merak ettiğim madem bu adamlar o kadar kazanıyor niye 3 5 kuruş kitaptan kazanmak istesinlerki bana hiç inandırıcı gelmiyor kitapta neyi öğretebilirki :D

kalbim_omer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bakın arkadaşlar kitaptaki bilgilerle benim verdiğim bilgileri de yaparsanız eğer ; İnternetten gerçekten ayda 1000 tl kazanırsınız şu an ben 7 kişiye yardım ediyorum ve ayda 400 tl kazanıyorlar.

sarpcore

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz acarmısın en azından ön bilgi sahibi olalım.

erkanunal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardesm madem okadar diyorsun kazandirak bu sistem sen millete kitap satmaya calisiyorsun baska bisey degil yani . madem gonder millete pm ile su kitabi ki muhtemelen e-book halindedir , bizde senin refli linkindne uye olalim nereye olacaksak , dersen ki simdi arkadaslar kitap aldim kazandim sizde alin sizde kazanin , hadi len ordan uyanik derim ben ancak !!!! sizin gibi zeki takilanlar sayesinde butun uckagitlari ,dolandiriciklari goruyoruz yurtdisina gitsek hortumlariz valla ordakileri

AsBy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardesm madem okadar diyorsun kazandirak bu sistem sen millete kitap satmaya calisiyorsun baska bisey degil yani . madem gonder millete pm ile su kitabi ki muhtemelen e-book halindedir , bizde senin refli linkindne uye olalim nereye olacaksak , dersen ki simdi arkadaslar kitap aldim kazandim sizde alin sizde kazanin , hadi len ordan uyanik derim ben ancak !!!! sizin gibi zeki takilanlar sayesinde butun uckagitlari ,dolandiriciklari goruyoruz yurtdisina gitsek hortumlariz valla ordakileri

Sen Yenisin Galiba :D Kendini Çok Akıllı Sanıyosun :D

kalbim_omer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bakın arkadaşlar altımda şu an 7 kişi var ve de aylık 400 tl kazanıyorlar sitede dekontları mevcut yani ; benim satmam amacım hayatın zor şartlarında herkes para kazanıyor en azından ek gelir olur insanlara o yüzden yardımcı olmak istiyorum ama kitapta telif hakkı olmasaydı %100 Kesin olarak ben bu kitabı bedava verirdim o yüzden almak isteyenlere yardımcı olurum

aresta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne kıtapmıs be arkadas..yıllardan berı su kıtabı okuya okuya bıtıremedı mıllet..yıllardan berı tum okuyanlarda hep aynı seyı soyler okudum kazandım..yıllardan berıde bır allahın kulu çıkmaz su kıtapta şunlar yazılı dıye..kıtapla fılan olucak ıs degıl bunlar arkadaslar..son bır kaç yıldır turk zıyaretcının gözu açılmıs durumda ve kımse reklam tıklamak ıstemıyor..sıze bır kıtap adsense konusunda asla ne yapıcagınız konusunda yon gösteremez çunku degışken bır varolustur bu..herkes gözunu açsın zaten mılletın cebınde 2 kurus para var onuda bu gıbı saçma kıtaplara yatırmasın

AsBy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki arkadaşım; eğer e-kitap'da denilenleri yaptığım halde, eğer hiçbir kuruş kazanamazsam: bana söyle şöyle bir garanti:
ödediğim paranın belli bir kısmını yada hepsini geri ödeme, yada senin belirlediğin herhangi bir garanti verebiliyor musun??
eğer elinde herhangi bir garantin varsa: hodri meydan! hemen bugün o e-kitabını alırım, hem de seve seve.. hadi, şimdi buyur bekliyorum?

Ekleme: arkadaşa çok basit birşey sordum, 3 defa sordum aynı şeyi msn'de de, burada da: basit birşeydi, 3 yaşında yeğenim anladı..
diğer e-kitap sahtekarları gibi arkadaş da dolandırıcıdır arkadaşlar, yazık ki peşinden sürüklediği umutla bekleyen saf 7 kişi daha varmış.. itimat etmeyin arkadaşlar.

arkadaşın dolandırıcı gibi bir şeyi yok burda sadece bilgi paylaşıyo sen ve senin gibi akılsızlar işi hemen dolandırıcılığa taşıyo :) kitabı satın alan dolandırılmışmı oluyo yani karşılığını alıyo sen merak etme o akılsız beynini yorma yegen ;)

A

adsenses

Misafir
Bakın arkadaşlar altımda şu an 7 kişi var ve de aylık 400 tl kazanıyorlar sitede dekontları mevcut yani ; benim satmam amacım hayatın zor şartlarında herkes para kazanıyor en azından ek gelir olur insanlara o yüzden yardımcı olmak istiyorum ama kitapta telif hakkı olmasaydı %100 Kesin olarak ben bu kitabı bedava verirdim o yüzden almak isteyenlere yardımcı olurum
sitede dekont varmış heryerde o dekontlerın aynısını görüyorum birçok yerde!hadi ordan

Ekleme: not: herşey sizin çalışmanıza bağlı forumlara gidin hergün yeni bilgiler ekleniyor araştıra araştıra sizde bişeyler başarın . kitaba sarılmayın piyasada va burda anlatılanların hepsi. ama eğer öle değilde kesin kazanç diyebileceği rakam varsa onu bilemem.

dfn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu tür kitaplarda internet ortamında olan bilgilerin dışında bişey yok başlıklar

iyi bir site nasıl olmalı

seo çalışmaları

reklamları nasıl yerleştirelim

siteye trafik nasıl çekilir

Birer word dosyası açıp bu başlıkları internetten aratıp bulduğunuz konuları buralara yapıştırısanız sizinde bedavadan bir kitabınız olur. Adsense hilelerin hiç birini yemez o yüzden her halükarda düzgün nitelikli trafikle doğal tıklamalara yönlenmek zorundasınız.

Kitap satan arkadaşlar üzerlerine alınmasınlar herkes ekmeğiniz derdinde varsa eğer çok farklı bakış açılarınız burda kimsenin bilmediği bir örnek gösterin mesela basit bir sitenin düzenlemeden önceki geliri ve bu kitaptaki taktiklere göre gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonraki geliri gibi. Kaç ayda ne kadar fark yaratmış.

Saygılar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5