İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsense YARDIM !

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google adsense de yeniyim. Reklam kodunu siteme yerleştirdim; ancak reklamın çıkması gereken yerde "Bu sayfayı görme yetkiniz yok." yazısı çıkıyo.İlginç olan şey sayfayı sunucuya göndermeden önce frontpageden preview yapınca reklam görünüyo.Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler... :confused:

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ban yemiş olabilirsin... normalde sayfan daha yeniyse google botları siteni indexleyene kadar google genel hizmet reklamları çıkması gerekiyordu

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum ban yemişsin ban acılana kadar gözükmez hata sayfası cıkar.valla benim kolaymp3 de banlı cıkmıyor.... gogle banıda acmıyor .... frame olarak kullanabilirsin istersen

KaplumBaga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yine frame olayi :)
togan1903
bann yemis bir sitede inadına öyle yada böyle adsense cıkaracam diyorsun
nereye kadar?
bu sefer bann yememis reklam kodlarinin sahibi ve sitesi de kocaman bir RISK almis olmuyormu.

@komikhane yeniyim diyorsun belkide henüz Adsense aktif olmamistir belki düzelir

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 hafta önce başvurumu kabul ettiler ancak kabul ettiklerinden beri hata çıkıyo. google da mail attım zaten 1 aya anca gelir. Ban lamışlarsa bari nedenini mail ile bildirsinler. www.komikhane.com sizce kurallara aykırı bişey var mı ??? :cool:

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten benimde şüphelendiğim tek o. çünkü başka hiç bir şey aklıma gelmiyo. İçerikle alakalı olduğu için sorun olmaz demiştim ama.... nese onuda kaldıralım bari :rolleyes:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5