İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google beni görüşmeye davet ediyor :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
konu ilgi çeksin diye böye başlık yazdım :)
yalanda değil aslında ama kişisel değil :D

Değerli Analytics kullanıcısı,

Size yeni başlayan Google Internet Reklamcılığı Programı hakkında bilgi vermek için yazıyoruz.

En az bir websitesi için Analytics hesabı yönettiğinize göre, web sitesi trafiğinin daha fazla müşteri kazanmak için önemli bir anahtar olduğunun farkındasınız. Yönettiğiniz web sitelerine daha fazla değer yaratmak için bu siteleri internet reklamcılığı çözümleri ile buluşturmak ister misiniz?

Hizmet portföyünüze internet reklamcılığını katmak istiyorsanız Google Internet Reklamcılığı Programı'na katılarak bu alandaki tüm çözümlerimizi yakından tanıyıp müşterilerinize Google AdWords reklamlarını ücretsiz deneme fırsatı sunabilirsiniz.

Webmaster'lar, reklam ajansları, teknoloji danışmanları ve internet sektöründe kariyer yapmak isteyen tüm profesyoneller Google Internet Reklamcılığı dünyasıyla tanışmak için 22 Ekim Çarşamba günü Hotel Ritz Carlton, Istanbul'da düzenlenecek tam günlük ÜCRETSİZ etkinlikte buluşuyor.

Programın avantajları ve katılım şartlarını incelemek ve etkinliğe kaydınızı yaptırmak için siz de www.google.com.tr/internetreklamciligi sayfasini ziyaret ediniz.

Saygılarımızla,
Google Analytics Ekibi

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
bence orjinal başlığını yazsaydın daha iyi olurdu yada biri düzeltirse :) daha güzel olur.

Google Internet Reklamcılığı Programı’na Davetlisiniz

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
bi an heycanlandım :p :D

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence başlık güzel :) iyi pazarlamacı olur senden venom:)

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Güzel başlık :)
Bana da mail göndermişler ama daha iyi nasıl para kazanılırla ilgili ;)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Beyler istanbul'da para harcamadan bir araya gelmek için fırsat işte :D
topluca gidelim ve basalım salonu :p
birde o tiksindiğimiz kontor reklamları için pankart açarız :p

X

Xman

Misafir
Bende birlikte yemeğe çıkacaksınız falan sanmıştım :D google ve sen :D

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
desene acınacak hale geldik :D
herifler "sen bu işi bilmiyon hacı" diye aylardır anlatıyolarda ben paso siliyom :D

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
abim istanbulda asker hafta sonu olsaymış gelme ihtimalim yüksek olurdu :D

ben 18 den gün alıyorum gitsem kabul ederlermi şartları okudum 2 kişilikmiş davetiye hesap pederin üstüne kayıtlı onunla beraber giderim :D

@@
bu konferanstan sonra internetten sınav yapacakmış isteyenleri onlara adwords kuponları verecekmiş

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Otel Bilgileri: The Ritz-Carlton Otel Taksim de yer almaktadır.Lütfi Kırdar Kongre merkezine 500 metre

Adres : Suzer Plaza Elmadag / Sisli / Istanbul

mixcat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı maili banada gönderdiler ama deymez

Yaa piyasa degeri 350 milyar dolar olan bir sirket Google kalkmis ogle yemekli aksam yemekli 5 yildizli otelde bi egitim duzenliyor, ucretsiz davet ediyor bazi kisileri ve sen degmez diyosun... Nasil birsey olsaydi degerdi bizimle paylasirsan bizimde begenimizi ustlere cekersin...

Bu egitime bende davetliyim, bi aksilik olmazsa ordayim...

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Hesap kendi adıma olsa katılırdım
Hesap Sahiplerinin TC Kimlik Numarası'nı toplamak iyi bir yöntem

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5