İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google cevapları da otomatiğe bağladı. (4 e-maile 4 hazır cevap)

Phantasm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
yazmazsam rahatlayamayacağım sinirden dişlerimi sıkıyorum.

http://forum.iyinet.com/adsense/49102-odeme-yapildi-hesapta-para-yok.html
buradaki bahsettiğim sorun devam etmekte. Hesbaıma parayı yatırmadılar.
E-mail attığımda "5'ine kadar ödeme alamazsanız irtibat kurunuz" denmiş. O da otomatik e-mail anladığım kadarıyla.

Neyse, 5'i oldu e-mail attım. 1. e-mail'e alakasız bir cevap sanki geçiştirilmek sitenircesine.
2. e-mailime yine aynı e-maili attılar.
3. e-mailime de Google Adsense nasıl kullanılır klavuzunu yolladılar.

Sabrımımı test ediyorlar bilemedim.

Şimdi tekrar e-mail attım daha sert bir ifade ile. Bu sefer hemen cevap gelmedi umarım bir insanoğlu okur da param heba olmaz!

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
adamlarıda suçlamamak lazım okdar ilgisiz ve çok mesaj yollanıyoki sonunda bıkmışlardır

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
sen en iyisi o banka hesabını yada başka bir banka hesabını yeniden doğrulattır ve odemeleri o doğrulattığın yeni hesaba iste senin icin daha iyi olacaktır.

Phantasm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 tane hesabım vardı. 2sini de eklettim. biri deneme ödemesini alamadı hata verdi. silin tekrar ekleyeceğim diyorum. ödeme yollanmış hesap silinemez diye cevap geliyor.
sinir bozucu şey...

garanti bankasından hesap var da onun da bilgileri elimde yok. boş bir zamanımda gidip öğreneceğim.

sizce paranın yanma ihtimali var mı?

E

edgen

Misafir
aynı şey bendede var ödemeyi hala alamadım. 5 demişlerdi bugun ayın 6 si. bir kaç kez mail attım fakat ilgilenmediler peşpeşine mailleri yollayınca ilgilendiler.
bana şöyle bir mail geldi. belki bu hafta içinde paramız yatar.

E-postanız ve cevabımızı sabırla beklediğiniz için teşekkür ederiz. Yoğunluktan
dolayı daha önce sizinle irtibata giremediğimiz için özür dilerim.

Hesabınızla ilgili bilgileri incelediğimizde transfer sırasında herhangi bir
problemle karşılaşılmadığını tespit ettik. Bu konuda daha da ayrıntılı bir çalışma
başlatmadan önce bankanızla irtibata geçerek incelemenizi rica edebilir miyim? Şubat
ayı ödemelerinin işlenmesi Şubat ayına özgü nedenlerle Mart ayı başına da sarkmış
olduğu için ödemenizin hesabınıza geçmesinde 1-2 günlük gecikme olabileceğini
düşünebilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılar,

Deniz
Google AdSense Ekibi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5