İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google da absürt reklam yasak değilmi?

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
az önce google da mp3 için bir arama yaptım absürt reklamlar çıktı bunlar yasak değilmi normalde

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
system32 küçük resme tıklayınca büyüğü açılıyor :p absürt reklamlar yasak değil google'da. google hikayesi isimli kitapta da bu konuya değinilmiş. örneğin google'un parking programını kullanan şirketler absürt site reklamı çıkartabiliyor belirli anahtar kelimelerle. yine de yanlışım varsa düzeltin. ben de zamanında verdim hatta oradan biliyorum :p

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
düzenleme yapılmış sanırım düzenleme yapılmadan önce büyük resim vardı fakat şuan thumb resminden başka bişi yok malesef system32 nin dediğide bu zaten... konu hakkında yorum yapamıycam ne bir bilgim var nede resmi görebilmişmliğim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5